Yay Burcunda Dolunay

29 Mayıs tarihinde, Yay burcunun 8 derecesinde bir Dolunay meydana geliyor. 1 hafta kadar etkisini hissedebileceğiniz bu Dolunay döneminde hayatlarınızda beklediğiniz bazı konularda tamamlanma ve sonuçlanma yaşayabilirsiniz. Dolunay dönemleri ektiklerinizi biçtiğiniz, duygusal yoğunlukların arttığı dönemlerdir.

Yay burcu astroloji de, seyahatler, spor dalları, adalet, hukuk, akademik hayat, yurtdışı, yabancılar ilişkiler, iyimserlik gibi konularla ilgilidir. Yay Dolunay’ı dönemlerinde, kendinizi daha iyimser hissedebilirsiniz. Hayatın mutlu yanlarına odaklanabilirsiniz. Seyahatler organize edebilir, kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Bu dönemde hayatla ilgili yargı sisteminizi sorgulayabilir. İnsanlara karşı daha yargılayıcı davranabilirsiniz. İçinde olduğunuz hukuksal davalar sonuçlanabilir. Akademik hayatınız varsa, sınav sonuçlarınızı bekliyor ya da başvurularınızı tamamlıyor olabilirsiniz. Bu dönem de patavatsızlık ve haklı olma çabası artabilir. Sevdiklerinizi kırmamak adına, bu özellikleri dengelemekte yarar var. Bu Dolunay enerjisi ile hayatınızda büyük riskler almaya da yatkın olabilirsiniz. Alacağınız riskler üzerine iyi düşünmekte yarar var.

Dolunay yöneticisi Jüpiter Akrep burcunda, gökyüzünde Neptün ile destekleyici bir açı oluşturuyor. Ortak adımlar başlatmak için, özellikle finansal ortaklıklar için oldukça sağlıklı bir dönem. Bu açı hedeflerinizi ve hayallerinizi büyütmenize yardım edecektir. Sevdiklerinizle romantik anlar yaşayabilir ve bu büyülü enerjiyle sezgilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili, kaslar, kalça, bacak, karaciğer gibi bölgelere dikkat etmekte yarar var.

Bu Dolunay enerjisini, bol kahkaha atarak, sevdiklerinizle eğlenerek, paylaşımlarınızı büyüterek ve hayatın size verdiği en küçük şeylerden mutlu olarak geçirerek kullanabilirsiniz. Herkesin doğum haritasında farklı alanlarda meydana gelen Yay Dolunay’ı ile ilgili danışmaklık alabilir ve size kişisel etkilerini öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz