Venüs Yengeç Burcunda

19 Mayıs tarihinde aşk, ilişkiler, sevgi, estetik, güzellik, uyum, ahenk, değer duygusu ve finansal konuları temsil eden gezegen Venüs, yengeç burcuna adım atıyor. 13 Haziran tarihine kadar Yengeç burcunda seyahatine devam edecek. Yengeç burcu, anaçlık, sevgi, bağımlılık, aile, sevecenlik, şefkat gibi konularla bağlantılıdır.

Venüs, Yengeç burcunda seyahat ettiği sürece, ilişkiler de şefkat artacaktır. Duygusal ihtiyaçlar yükselecektir. İlişkiler de anne gibi davranma ve bağımlılıklar artabilir. İlişkilerde koruma, kollama iç güdüsü ve güven ihtiyacı da artacaktır. Bağımlılıklardan uzak durmakta fayda var, Yengeç burcunun geçmişten kopamayan takıntılı enerjisi ile bağımlılık hali birleşince, ilişkilerde zorluklar yaşanabilir. Bu zorluklar yerine öncelikle kendinizi sevmeye odaklanmalısınız. Annelik içgüdünüzü kendinizde uygulayıp, öncelikle kendinizi besleyip, büyütürseniz, ilişkileriniz daha sağlıklı olabilir. Bu süreç, ailenizle olan ilişkinizi yumuşatabilir, ailenizle daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle dışarıda olmaktansa ev ortamlarında vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Ev ortamı sizin için bu dönemde daha güvenli ve daha keyifli olacaktır.

Finansal olarak, parayı daha rahat biriktirebildiğiniz bir süreç olacaktır. Yengeç burcunun finansal güvenceye ihtiyacı vardır, bu yüzden parasını saçmayı tercih etmez ve daha kolay birikim yapar. Bu süreçte para biriktirmeye de başlayabilirsiniz. Paranızı daha çok ev ihtiyaçlarınıza ve ailenize harcamayı tercih edebilirsiniz. Bu dönemde evlilikler için para harcama, taşınacağınız eve dekoratif eşyalar alma gibi durumlar oluşabilir. Evlilikler için oldukça güzel bir dönemdir. Sağlığınızla ilgili göğüs bölgesine özen göstermeniz gerekebilir. Bu dönemde özellikle göğüs estetiği daha çok artabilir.

Bu süreci, kendinizi severek, sevdiklerinize güven vererek ve ailenizle vakit geçirerek kullanabilirsiniz. Doğum haritalarınızda Yengeç burcunun bulunduğu alana oldukça güzel bir enerji gelecektir. Kişisel olarak Venüs Yengeç burcu seyahatinin sizin üzerinizde ki etkisini öğrenmek için danışmanlık alabilirsiniz.

 

Yorum Yaz