Venüs Terazi Burcunda

7 Ağustos tarihinde ilişkiler, aşk, sevgi, güzellik, uyum, ahenk, değer duygusu ve finansal konuları yöneten gezegen Venüs, Başak burcuna adım atıyor. 9 Eylül tarihine kadar Terazi burcunda seyahatine devam edecek. Venüs, Terazi burcunun yönetici gezegeni olduğu için, bu alanda en güçlü özelliklerini gösterecektir.

Terazi burcu, uyum, güzellik, ahenk, sevgi, ilişkiler, evlilikler, barış ve eşitlik gibi konularla ilgilidir. Bu dönemde ilişkilerde ahenk ve uyum arayışı artacaktır. Evlilik kararı gibi ilişkilerde önemli adımlar çoğalacaktır. İlişkilerinizde daha hoşgörülü olduğunuzu hissedebilirsiniz. Çevrenizle ya da sevgilinizle flört etmek, karşı tarafı şımartmak ve güzel sürprizler yapmak içinde oldukça güzel bir dönem olacaktır. Varolan ilişkilerinizde hak ve adalet kavramları yoğunlaşabilir. İlişkilerinizde sorunları çözmek ve ortak yolu bulmak için oldukça sağlıklı zamanlar. Yeni ilişkilere başlamak ve evlenmek gibi büyük kararlarınızı Merkür Retrosu sonrasına almak daha sağlıklı olabilir.

Terazi burcu, kararsızlıkları da tetikleyebilir. İki arada kaldığınız ilişkilerinizle ilgili durumlar oluşabilir. Aynı şekilde finansal işlerinizle alakalı adalet arayışınız artabilir ve atacağınız adımlarla ilgili kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi güzelleştirmek, çevrenizi güzelleştirmek, moda, sanat gibi alanlarla uğraşmak için bu dönemin enerjisini kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz