Venüs Oğlak Burcunda

4 Şubat tarihinde aşk, ilişkiler, uyum, ahenk, estetik, sevgi, değer ve finansal konuları temsil eden gezegen Venüs, Oğlak burcuna geçiyor. 1 Mart tarihine kadar Oğlak burcunda seyahatine devam edecek.

Venüs, astroloji de nasıl sevdiğiniz, nasıl uyumlandığınız, ilişkileri yönetim biçiminiz, nasıl aşık olduğunuz ve parayı kontrol biçiminizi anlatır. Venüs Oğlak burcuna adım attığında, ilişkiler daha ciddileşecektir. İlişkilerde daha büyük sorumluluklar alınabilir. Yeni başlayan ilişkiler de ciddiyet ve saygı ön planda olabilir. Özel hayatınızda yaşadığınız sorunları tespit edebilir, bu problemlere mantıklı çözümler bulabilirsiniz. İlişkilerde maddi güvence ve prestij arayışınız artabilir. Karşınızda ki kişiyi kontrol etme ihtiyacınız da artabilir. Bu süreçte ilişkilerde şımarıklık yapmak pek akıllıca olmayacaktır. İlişkiler de romantik, hayali sözler duymak yerine mantıklı ve somut şeyler görmek isteyebilir, aşk dolu ve romantik hareketler yerine saygı bekleyebilirsiniz.

Venüs aynı zaman da finansal konuları yönettiği için bu süreçte, bütçelerinizi düzenleyebilirsiniz. Finansal gelir ve giderlerinizde planlama yapıp, nasıl organize olabileceğiniz üzerine düşünmeye başlayabilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük otorite figürlerine finansal ve duygusal olarak danışabilirsiniz. Parasal konularınızı büyük bir ciddiyet ve sorumlulukla ele alma ihtiyacınız artacaktır. Hayatınızın genelinde sevgiyi hissedebilmek için güven duygusu ve kalıcılığa ihtiyaç duyabileceğiniz bu dönemde Doğum haritalarınızda Oğlak burcunun bulunduğu alana Venüs’ün huzurlu ve bereketli enerjisi değecektir.  

Yorum Yaz