Venüs Kova Burcunda

İlişkiler, aşk, güzellik, estetik, sevgi, değer duygusu ve finansal konuları yöneten gezegen Venüs, 1 Mart tarihinde Kova burcuna geçiş yapıyor. 26 Mart tarihine kadar Kova burcunda seyahatine devam edecek. Kova burcu astroloji de, özgürlükle ilgilidir.

Venüs, Kova burcundayken, ilişkilerinizde daha özgür olmak isteyebilirsiniz. Katı kurallar üzerine kurulan ilişkiler, bu dönemde zorlanabilir. Daha çok özgürleşmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde başkaldırma ve isyan etme artabilir. Karşınızda olan kişiyi sınırlamamalı, rahat bırakmalı, bağımsız olmasına izin vermelisiniz. Arkadaş gruplarında vakit geçirmek isteyebilirsiniz, sosyalleşme ihtiyacınız artabilir.  Bu süreçte, arkadaşlıklarınız önem kazanabilir. Var olan arkadaşlıklar, aşk ilişkisine dönüşebilir.  Karşı cinste, dış görünümden çok aklını, mantığını kullanışı ve zekası daha çok çekici gelmeye başlayabilir. Beklenmeyen ilişkiler başlayabilir.

Venüs, güzellik ve güzellik anlayışını da temsil ettiği için, fiziksel görünümünüzde farklı, daha önce denemediğiniz uygulamalar deneyebilirsiniz. Var olan kalıplarınızdan uzaklaşma ihtiyacınız artabilir. Venüs, finansal konuları da temsil eder. Bu süreçte orjinal ve kimsenin aklına gelmeyecek fikirler üzerinden girişimlerde bulunup, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Online mecralardan para alışverişleri artacaktır. Arkadaşlarınızla, aranızda para konuları gündeminize düşebilir. Doğum haritalarınızda, Kova burcu hangi alanda ise, transit Venüs o alanı tetikleyecektir.

Yorum Yaz