Venüs Koç Burcunda

Aşk, ilişkiler, sevgi, değer ve finansal konuları temsil eden gezegen Venüs, 7 Mart tarihinde Koç burcunda geçiş yapıyor. 31 Mart tarihine kadar Koç burcunda yolculuğuna devam edecek. Bu dönemde aşk ve ilişkileri yaşayış biçimi Koç burcunun enerjisine bürünecektir. Venüs, Koç burcunda zararlı durumdadır. Anlayış ve partner olma içgüdüsü Koç burcunun doğasında olan özelliklerden değildir.

Bu enerji, ilişkiler de savaş ve mücadele dönemini başlatabilir. Bu seyahatin negatif enerjisi, ilişkilerde huzursuzluk, kıskançlık ve kaprisin artması olabilir. İlişkiler de kabalık, sahip olma dürtüsü, inat ve bencillikte artabilir. İlişkiler için mücadele etmeye, istediğiniz her ne ise almaya yılmadan ve yıkılmadan devam edebilirsiniz. Arzu, cinsellik ve fiziksel çekim bu süreçte normalde olduğundan daha çok yoğunlaşacaktır. Özellikle kadınlarla ilişkilerinizde haklı- haksız savaşına girmemeli, bencil düşünmemeye çalışmalısınız. Anlayışlı olup, iki tarafı da düşünerek hareket etmeye odaklanmalısınız. Yeni başlayan ilişkiler, büyük bir enerji ile başlayıp, aniden bitebilir. Rekabet yaratacak ilişkilere, zor olan kişilere çekilebilirsiniz. Sürekli macera arayan Koç enerjisi ile, düşünmeden ilişki adına aldığınız kararlar daha sonra pişmanlık ile sonuçlanabilir.

Sevilmek, sevmek, aşkı yaşamak ve finansal konularda cesaret artacaktır. Finansal kaynaklar aramak, maddi gelirleriniz için yılmadan çalışmak, kendiniz odaklı yatırım yapmak isteyebileceğiniz bu dönemi, finansal başlangıçlar yapmak için kullanabilirsiniz. Büyük riskler alırken daha çok düşünmeli ve müsrif olmamaya dikkat etmelisiniz.

Yorum Yaz