Venüs Boğa Burcunda

31 Mart 2018 tarihinde, aşk, ilişkiler, sevgi, estetik, güzellik, uyum, ahenk, değer duygusu ve finansal konuları temsil eden gezegen Venüs, Boğa burcuna geçiş yapıyor. 25 Nisan tarihine kadar Boğa burcunda seyahatine devam edecek. Venüs, Boğa burcunda yönetici konumdadır. En rahat ettiği Boğa burcunda seyahat edecek olan Venüs, bu süreçte bütün özelliklerini en güçlü şekilde gösterecektir.

Boğa burcu, güven ve istikrar ister. Bu süreçte ilişkilerde huzur arama, istikrarı sağlama, sakinlik ve sahiplenme ihtiyacı artacaktır. Boğa, bütün duyularını en çok kullanan burçtur. Bu enerji ile birlikte sevdiklerinize dokunma, koklama, hissetme ihtiyacı da artacaktır. Bu süreçte başlayan ilişkiler güven ve istikrar zemini üzerine kurulur. Hayatınızda, estetik, güzellik ve sanat içeren her alan ilginizi daha çok çekebilir. Yemek yemek, tembellik yapmak, hayatın her alanından zevk almaya çalışmak bu dönemde daha keyifli olacaktır.

Venüs, para ve değer konularını da temsil ettiği için, bu süreçte para hayatınızda çok önemli bir yerde olabilir. Yatırımlarınızı, harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Kendinize değeri yüksek hediyeler almak ve lüks tüketimi arttırmak isteyebilirsiniz. Sizi mutlu eden ve keyif veren harcamalarınızda artış yaşanabilir.

Bu sürecin negatif etkilerinde, paraya olan aşırı ilgi ve sevgi vardır. Ayrıca ikili ilişkilerde kıskançlık, gereksiz sahiplenme ve inatçılığın artması ilişkilere zarar verebilir. Bu süreçte, bu özellikleri dengelemek daha sağlıklı olacaktır. Sevdiklerinizle beraber yemek yapın, daha çok sevişin ve hayatın keyif veren alanlarına yönelin.

There is 1 comment
  1. […] Referenced by Aludra […]

Yorum Yaz