Venüs Balık Burcunda

27 Mart tarihinde aşk, ilişkiler, estetik, güzellik, sevgi ve değer konularını temsil eden gezegen Venüs, Balık burcuna geçiş yapıyor. 21 Nisan tarihine kadar Balık burcunda seyahat edecek. Venüs, Balık burcunda kendini rahat hisseder, burada yücelir. Venüs bu süreçte, Balık burcu gibi hareket etmeye başlayacaktır.

Sevgiye bakış açınız değişebilir. Daha merhametli, duygusal ve sıcakkanlı olabilirsiniz. Hayalleriniz genişler, ayaklarınız yere basmayabilir. Gerçek olanı görmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerde romantizm, bağlılık ve duygusal beklentiler bu süreçte artacaktır. Kendinizi, daha çekici, gizemli ve cazibeli hissedebilirsiniz. Venüs Balık burcunayken, aşka aşıktır. Bu süreçte platonik aşklarda da artış olabilir. Kişi, özellikle ilişkiler de gerçek ve doğruyu ayırt etmekte zorlanabileceği için, hayallere dalmayı tercih edebilir. Özellikle ilişkiler de kurban etme ve kurban edilme temalarında da artış olabilir. Kendinizi kurban rolüne sokmamaya çalışın. Karşınızda ki insanı da kurban etmeyin. Bu dönem de, şifa enerjisi de artacaktır. Partnerinizi çok rahat anlayabilir, daha rahat empati kurabilirsiniz. Şefkat ve merhamet artacağı için, anlayış seviyesi de artacaktır. Aranızdaki bağı güçlendirmek için Venüs Balık seyahati enerjisini kullanabilirsiniz. Kavgalar ve küslükler bu süreçte sona erebilir. Bu enerjiyi küslükleri sonlandırıp, affetmek ve af dilemek için kullanabilirsiniz.

Balık burcu, vücutta ayakları yönettiği için, bu süreçte, ayaklara verilen önem artabilir. Ayak estetikleri, ayak bakımları önem kazanabilir. Venüs Balık burcu seyahatinin genel etkileri dışında, kişisel olarak etkilerini, doğum haritalarınız da, Balık burcu hangi alanda ise, o alanda gösterecektir.

Yorum Yaz