Venüs Aslan Burcunda

14 Haziran tarihinde ilişkiler, aşk, sevgi, güzellik, uyum, ahenk, değer duygusu ve finansal konuları yöneten gezegen Venüs, Aslan burcuna adım atıyor. 10 Temmuz tarihine kadar Aslan burcunda seyahatine devam edecek. Bu dönem ilişkiler için gösteriş zamanıdır.

Bu süreçte, ilişkilerinizde partnerinizi şımartmak, onunla ilgilenmek kendisini daha iyi hissetmesine sebebiyet verebilir. Pohpohlanma ihtiyacı artacaktır, beğenildiğinizi ve sevildiğinizi sonuna kadar hissetmek isteyebilirsiniz. Dramatik davranışlarda bulunabilirsiniz. İlişkiler de gurur ve ego problemlerinde artış yaşanabilir. İlişkilerinizi ego savaşlarına kurban etmemelisiniz. Partnerleri olanlar bu dönemde eğlenceli seyahatlere gidebilir, yaratıcı aktivitelerle kendilerini şımartabilirler. Partneri olmayanlar ise oldukça gösterişli, cömert ve dikkat çekici kişilere çekilebilirler.

Venüs aynı zaman da finansal konularla ilgili olduğu için bu dönemde riskli yatırımlar yapmaya yatkın olabilirsiniz.Sahip olduklarınızla övünmek ve göstermek size daha mutlu edebilir. Harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat, Venüs Aslan seyahati, lüks tüketimi arttırabilir. Ödemelerinizi göz önünde bulundurarak harcama yapmak, bu dönemde işinize daha çok yarayacaktır.

Yorum Yaz