Venüs Akrep Burcunda

9 Eylül tarihinde aşk, ilişkiler, flört, sevgi, uyum, ahenk, değer duygusu ve finansal konuları temsil eden gezegen Venüs, Akrep burcuna adım atıyor. İleri ve geri hareketi ile beraber 7 Ocak 2019 tarihine kadar Akrep burcunda seyahatine devam edecek. Venüs, Akrep burcunda rahat ettiği bir konumda değildir.

Bu dönem ilişkilerde değişim ve dönüşüm zamanıdır. İhtiras, güç, tutku, sahiplenme, arzular bu dönemin genel konularıdır. Pozitif olarak, bu dönemde daha sahiplenici, daha tutkulu ve daha yoğun duygular içeren ilişkiler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde özellikle baskı ve sahiplenme ile ilgili problemleri belirleyebilir bunlar üzerine çalışabilirsiniz. Cinsel güdüler ve tutkular artacağından bu dönemi partnerinizle beraber güzel vakit geçirmek için kullanabilirsiniz. İlişkilerinizde yaptığınız hatalar üzerine çalışabilirsiniz.

Negatif olarak, bu dönem de ilişkilerinizde baskı artabilir, birbirinizi engelleyici ve kısıtlayıcı tavırlar ilişkilerinizde geri dönüşü olmayan hasarlara yol açabilir. Güç oyunları, intikam temaları, daha derine ve kişisel alana girme isteği gibi konular artabilir. Partnerlerinizin özel alanlarına saygılı olmalısınız. İlişkilerinizde kıskançlıklar artabilir, daha hırslı ve daha sahiplenici davranarak birbirinize zarar vermemelisiniz. Özellikle bu dönemde ilişkileriniz büyük krizlerle sınanabilir.

Venüs, güzellikle de alakalıdır. Bu dönemde kendinizi güzelleştirmek büyük dönüşümlere girmek isteyebilirsiniz. Spora ya da diyete başlayabilirsiniz. Akrep burcu dönüşüm ve köklü değişimlerle ilgilidir. Dış görünümünüzde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Akrep burcu, vücutta cinsel organlarınızı yönettiği için bu dönem de cinsel organlarınızla ilgili problemler meydana gelebilir (özellikle Venüs’ün geri hareket edeceği dönem olan 5 Ekim – 16 Kasım tarihleri arasında)

Venüs, para ve finansal konuları da temsil ettiğinden dolayı, Akrep seyahati boyunca finansal ortaklıklar kurmak isteyebilirsiniz. Fakat yatırım yapmak ve büyük riskler almak için çok güzel bir dönem değildir. Eş ve ortaklarınızla para paylaşımları gündeminize düşebilir. Finansal adımlarınızda dikkatli olmakta fayda var, özellikle de Venüs’ün geri hareket edeceği dönem. Venüs 4 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında Akrep ve Terazi burçlarında geri hareket edecek. Bu dönem de ilişkiler ve finansal konularla alakalı büyük sınavlardan geçebilirsiniz.

Venüs, Akrep burcu seyahati boyunca, ilişkilerinizde tutkuyu ortaya çıkartın. Partnerlerinizin hayatları üzerinde baskı kurmadan ve onların hayatı size aitmiş gibi hareket etmeden davranışlarınızı dönüştürün. Bu süreç boyunca, doğum haritalarınızda Akrep burcunun bulunduğu alanda dolaşacak olan Venüs, o alanı güzelleştirecektir. Doğum haritalarınız üzerinden Venüs’ün Akrep burcu seyahati için danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz