Uranüs Boğa Burcunda

15 Mayıs tarihinde, son 8 senedir Koç burcunda bulunan Uranüs, Boğa burcuna geçiş yapacak. 2026 yılına kadar Boğa burcunda seyahatine devam edecek. 7 Kasım 2018 – 6 Mart 2019 tarihleri arasında ki kısa sürede, Koç burcunda geri hareket edecek olsa da, 15 Mayıs 2018 tarihi itibari ile, Uranüs’ün Boğa burcunda ki seyahati başlamış olacak.

Uranüs, isyanların, başkaldırıların, devrimlerin, farklılıkların, özgürlüklerin ve bağımsızlığın gezegenidir. Online platformları, havacılığı, teknolojiyi, ani olayları, beklenmeyen durumları temsil eder. Radikalleşme, farklılaşma, değişim, marjinallik Uranüs ile bağlantılıdır. 8 yıldır, Koç burcunda seyahat eden Uranüs, hayatınızda bireyselleşmenize sebebiyet veren durumlar meydana getirdi. Herkesin doğum haritalarında Koç burcu hangi alanda ise o alanla ilgili devrimler yaşattı, ani durumları tetikledi. Şimdi ise Boğa burcuna adım atıyor. Boğa burcu ise, sabit olmak, konfor alanları, bankalar, para, finans, ekonomi, üretim, toprak, sanat, tarım, borsa, yeme-içme gibi alanlarla ilgilidir. Doğum haritalarınızda Boğa burcunun bulunduğu alan da sabit olma arzusu ve güvenlik ihtiyacı vardır. Boğa konfor alanlarınızı temsil eder.

Uranüs’ün Boğa burcunda seyahat ettiği 8 yıl boyunca hayatlarınızda konfor alanı olarak gördüğünüz alanların birden bire değişeceğine şahit olabilirsiniz. Kişisel olarak özellikle doğum haritalarınızda, Boğa burcunda gezegenleri olan kişilerin, bu 8 yıl içerisinde hayatı oldukça değişecektir. Ayrıca Akrep burcunda gezegenleri olan kişilerin de Uranüs oldukça etkileyecektir. Boğa burcunda gezegenleri olmayan kişilerin doğum haritalarında Boğa burcunun bulunduğu alanda da ani ve önemli değişimler meydana gelebilir. O alanla ilgili beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Kişisel bazda, yeme- içme düzeninizle ilgili değişimler yapabilirsiniz, para kazanma durumunuzda değişimler yaşayabilirsiniz, parayı nasıl kazanıyorsunuz sorusuna farklı cevaplar vermenize sebep olacak deneyimler yaşamaya başlayabilirsiniz. Çalıştığınız sektörü değiştirebilirsiniz. Sahip olduklarınız değişebilir. İmkansız dediğiniz ve asla bırakmam dediğiniz konfor alanlarınız bir bir değişmeye başlayabilir.

Uranüs, jenerasyonları etkileyen bir gezegen olduğu için, 8 yıllık Boğa burcu seyahatinin dünya üzerinde de çok önemli etkileri olacaktır. Özellikle 2021 yılında Satürn ile arasında oluşacak olan sert görünümler Dünya üzerinde çok büyük değişimlerin başlangıcı olabilir. Bu süreçte, öncelikle zaten aşina olmaya başladığınız kripto paralar çoğalmaya başlayabilir. Sanal para, bir çok ülke de kullanılmak üzere resmileşebilir. Bankacılık sektörü ve tarım sektöründe çok önemli değişimler ve başkalaşımlar meydana gelecektir. Dünya üzerinde ki ekonomik sistem tamamıyla değişebilir. Moda ve sanat gibi sektörler sanal dünya ile daha çok bağlantı da olacaktır. Farklı sanat formları ortaya çıkabilir. Sağlık alanında özellikle Boğa burcunun temsil ettiği boğaz ve boyun bölgesi ile ilgili devrim niteliğinde yeni teknolojik aletler üretilebilir. Boğa burcu, doğa ve topraklarla da ilgilidir. Bu 8 sene içerisinde, deprem, heyelan, volkanik tetiklenmeler gibi doğal afetlerde artış görülebilir.

Bu süreç, kişisel bazda, sizin bırakmam dediğiniz ve tutunduğunuz değerlerinizin değişmesi ile bağlantılı olacaktır. Yeniliklere açık olmalısınız. Hayatınızda sahip olduklarınızla ilgili değişim başlıyor. Uranüs’ün Boğa burcu yolculuğunun kişisel olarak sizi ne şekilde etkileyeceğini ve hayatınızda neleri değiştirebileceğini öğrenmek için danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz