Terazi Burcunda Yeni Ay

9 Ekim tarihinde Terazi Burcunun 15 derecesinde bir Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay dönemleri yeni enerjileri beraberinde getirirler. Yeni Ay meydana geldiği gün itibari ile +/-5 gün en yoğun etkilerini hissettirebilir.

Terazi burcu, denge, uyum, partnerlik, adalet, hak, ilişkiler, ortaklık, estetik, güzellik gibi konuları temsil eder. Yeni Ay yöneticisi Venüs, Akrep burcunda ve retro hareket ediyor. Bu enerji ilişkilerde, ortaklıklarda problemler yaratabilir. Özellikle ilişkilerinizde geçmişten kalan sorunlarınız var ise bunlar üzerine eğilebilirsiniz ya da tekrar önünüze düşebilir. İlişkiler de sen, ben ve biz dengesini doğru şekilde oturtmalısınız. Ortaklıklarınızda da finansal problemler tekrar gündeminize düşebilir. Çözülmeyen anlaşmalar, tutulmayan sözler tekrar masaya dökülebilir. Değişim, dönüşüm ve yıkım gezegeni Plüton, Yeni Ay ile zorlayıcı bir açı içerisinde olacak. Bu, ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda artık köklü değişimleri getirmenin zamanı olduğunu size hatırlatacaktır. Uzun zamandır ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda sorunlar var ise ve bu sorunlar hiç bir şekilde çözülemiyorsa, Plüton yardımı ile bu ilişkileri ve ortaklıkları sonlandırabilirsiniz.

Bu dönem de Venüs Akrep burcunda retro harekette olduğu için, ilişkilerinizde aldatma, aldatılma gibi büyük problemler de görülebilir. Aynı şekilde ortaklıklarınızda finansal olarak kandırılma ve gizli saklı bir takım dosyalar ortaya çıkabilir. Venüs geri harekette olduğu için, sanatsal ve estetikle ilgili başlangıçlar için uygun bir dönem değildir. Finansal girişimler için sağlıklı bir dönem değildir. Özellikle moda, sanat, güzellik, estetik gibi sektörler de çalışanlar için zorunlu değişimler getirebilecek bir Yeni Ay enerjisi olabilir. Ayrıca, Terazi burcu, bel bölgesi ve böbrekleri temsil eder. Bu Yeni Ay ile bu bölgeleriniz hassaslaşabilir. Sağlığı ile ilgili bu bölgelerinde problemleri olanlar, tedavi süreçlerine başlamak isteyebilirler.

Yeni Aylar evrenin yeni enerjileridir. Yeni Ay zamanlarında maddi ve manevi ektiğimiz tohumların, zaman içerisinde büyümesine şahit olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yapıcı ve kalıcı sağlıklı değişim/dönüşüm süreçlerini başlatabileceğiniz bu Yeni Ay enerjisi, doğum haritalarınızda Terazi burcunun bulunduğu alanı tetikleyecektir. Özellikle Terazi Burcunun 15 derece ve çevresinde gezegenleri olanlar, Venüs’ün şu an bulunduğu, 10 derece Akrep burcu ve çevresinde gezegenleri olan kişileri oldukça yoğun şekilde etkileyebilir. Bu Yeni Ay ve sizin hayatınızda kişisel etkileri için, doğum haritalarınız üzerinden danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz