Oğlak Yeni Ayı

17 Ocak 2018 tarihinde sabaha karşı, Oğlak Burcunun 26.derecesinde bir Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay’lar, yeni enerji ve yeni sayfalardır. Oğlak burcu astroloji de, disipline olmak, sorumluluk almak, sınırları belirlemek, çalışmak, iş odaklı olmak, sağlam durmak ve düzen belirlemek gibi konuları içine alır. Bu Yeni Ay, İlişkiler ve finansal konuları temsil eden Venüs’ten yardım alıyor. Finansal adımlarınızda ve ilişkilerinizde sorumluluk alarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Fakat Yeni Ay ve Uranüs arasında ki gergin açı, bu sorumlulukların önünüze aniden ve beklenmedik şekilde çıkabileceğinin altını çiziyor.

Yeni Ay’ın yönetici gezegeni Satürn, Oğlak burcunda seyahatine devam ediyor. Önümüzde ki 10 gün kadar hissedilmeye devam edilecek olan bu Yeni Ay’da, Satürn herkes için yeni bir sorumluluk hazırlıyor. Bu sorumluluklar zorla önünüze koyulmadan kendiniz almalısınız. Yeni iş ortaklığı kurabilirsiniz, ciddi bir ilişki başlatabilirsiniz, içinde sorumluluk barındırmayan her türlü ilişkiye son verebilirsiniz. Bu enerji ile kendinize hedefler belirleyebilirsiniz. Bu hedefler kişisel hayatınızla, sağlığınızla, ilişkilerinizle, finansal durumlarınız ile ilgili olabilir. Her durumda daha çok çalışmaya, daha çok sorumluluk almaya odaklanmanız, bu enerjiyi en sağlıklı şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

2018 yılının Oğlak burcunda ki ilk Yeni Ay’ı için sosyal statünüz, sorumluluklarınız, hırslarınız, kişisel düzeniniz, kariyeriniz, amaçlarınız, otorite olmak, vermek istediğiniz sözler ve en önemlisi olgunlaşmak üzerine dilekler dileyebilir, bu konular üzerine hayatınızda yeni tohumlar ekmeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz