Merkür Oğlak Burcunda

5 Ocak tarihinde iletişim gezegeni Merkür, Oğlak burcuna adım atıyor. 24 Ocak tarihine kadar Oğlak burcunda seyahatine devam edecek. Bu dönemde zihin, iş hedef ve disiplin üzerine yoğunlaşacaktır. Başarı odaklı olmak ve karşımıza çıkan durumlara stratejik yaklaşmak bu dönemde oldukça kolaydır.

Hayatınızda sorumlulukların yoğunlaştığını hissedebilirsiniz, kendinizi zihinsel olarak daha depresif bulabilirsiniz. Bu sizin olaylara, kişilere ya da durumlara daha negatif yaklaşmanıza sebebiyet verebilir. Kendinizi daha sık sorgulayabilir ve acımasız yaklaşabilirsiniz. Keyif yerine genelde tercih iş ve sorumluluklar olacaktır.

Merkür, ifade biçimini anlattığından bu dönemde fikirleriniz ve cümleleriniz oldukça net, sert ve kararlı olacaktır. Muhafazakar düşünceler oluşabilir. Ciddi kararlar vermek, istikrarlı düşünceler üzerine adımlar atmak için oldukça sağlıklı bir dönem. İş anlaşmaları ve toplantılar için de oldukça uygun. Doğum haritalarınızda Oğlak burcunun bulunduğu alanın konuları 24 Ocak tarihine kadar hız kazanacaktır.

Yorum Yaz