Merkür İkizler Burcunda

30 Mayıs tarihinde iletişim, haberleşme, ifade biçimi, zihin ve karar mekanizmalarını yöneten gezegen Merkür, İkizler burcuna geçiyor. 12 Haziran tarihine kadar İkizler burcunda seyahatini sürdürmeye devam edecek. Merkür, İkizler burcunun yöneticisidir ve İkizler burcunda en güçlü olduğu konumdadır.

Bu dönemde, yerinizde duramadığınızı hissedebilirsiniz. İletişim ve haberleşme son hız çalışacaktır. Her alanda bilgi akışı artabilir. Bilgi açlığı sebebi ile gereksiz bilgileri öğrenme isteği de oluşabilir, bunun bilgi karışıklığı yaratabileceğini unutmamalısınız. İstediğiniz alanlarda eğitimlere başlayabilir, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınızla kültürel sohbetleriniz artacaktır. Kalabalık ortamlarda vakit geçirip, bilgi paylaşımlarında bulunmak bu süreçte daha keyifli olabilir. Sohbet konuları devamlı olarak değişebilir ve oldukça eğlenceli olabilir. Alışveriş, pazarlama, ticaret gibi konular bu dönemde hız kazanabilir.

Bu süreçte hızlı kararlar ön plana çıkabilir, düşüncelerinizde tutarsızlıklar ve kararsızlıklar artabilir, karar verdiklerinizden vazgeçip yeni kararlar verebilirsiniz. Duygular geri planda kalacaktır, düşünce gücü ve zihin oldukça hızlı çalışacağından, kararlar mantık odaklı verilecektir. Bu dönem de detaylara daha fazla odaklanabilir, bütünü görmekte zorluk çekebilirsiniz. Başkalarının sizden istediklerinden çok kendi isteklerinize odaklanmalısınız.

Doğum haritalarınızda İkizler burcunun bulunduğu alan da bilgi, haberleşme ve ifade akışı hızlanacaktır. İşinize yarar yeni bilgileri öğrenebileceğiniz bu süreci, bol sohbetli keyifli zamanlar geçirerek değerlendirebilirsiniz.

Yorum Yaz