Merkür Boğa Burcunda

13 Mayıs tarihinde Merkür Boğa burcunda geçiş yapıyor. 30 Mayıs tarihine kadar Boğa burcunda seyahatine devam edecek. Merkür, iletişim dili, karar mekanizması, kendinizi nasıl ifade ettiğinizi ve fikirleri yönetir. Boğa burcu ise istikrar, güven ve somut olmakla alakalıdır.

Bu süreçte, düşünceleriniz, fikirleriniz ve kararlarınız oldukça istikrarlı olacaktır. Bununla beraber esneklik azalacak, sabitlik ve inatçılık artacaktır. İletişim dilinde sağduyunun yükseldiğini görebilirsiniz. Başarılı olmak için risk almak istemeyeceğiniz bu dönem de güven duyduğunuz adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde verilen kararlar oldukça istikrarlı olacaktır. Aklınıza aniden gelen kararlardan kaçınmalı, uzun zamandır aklınızda olan fikirlerinizi ve düşüncelerinizi uygulamaya koymalısınız. Bu düşünceleriniz ve kararlarınızı hayata geçirmek bu süreçte oldukça sağlıklı olacaktır.

Konuştuğunuz konular içerisinde, sanat, doğa, beslenmek, yemek yemek, estetik, moda, güzellik gibi konular olabilir. Bu konular üzerine tartışmalara girebilir, yeni bilgiler öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Öğrendiğiniz her türlü bilgi, sizde daha kalıcı olacaktır.

Boğa burcu, banka, finans, ödemeler, para alışverişleri, yatırım, toprak alım satım, emlak gibi konularla ilgilidir. Bu dönemde para kazanma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Paranın size daha rahat geldiğini ve parayı tutabildiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Yatırım yapmak, ev almak, büyük alışverişler bu dönemde gündeminizde olabilir. Finansal problemlerinize çok rahat çözümler üretebileceğinizi göreceksiniz. 15 Mayıs tarihinde meydana gelecek Boğa burcunda ki Yeni Ay enerjisinin de etkisi ile finansal anlaşmalar yapabilirsiniz. Fikirlerinizi ve projelerinizi nasıl paraya dönüştürebilirsiniz, mevcut olan işlerinizden nasıl daha iyi para kazanırsınız gibi soruların cevaplarını arayacağınız bu dönemde, uzun süre üzerinde düşündüğünüz ve planladığınız bütün kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz.

Yorum Yaz