Mars Yay Burcunda

Mücadele gezegeni Mars, bugün Akrep burcundan çıkıp Yay burcuna geçiş yapıyor. 17 Mart 2018 tarihine kadar Yay burcunda seyahatini sürdürecek. Mars, astroloji de, savaşmak, insiyatif almak, düşmanlıklar, kuvvet, cesaret, fiziksel güç, spor, kavga, tartışma, seksüel enerji ve rekabet gibi konuları içine alır. Yay burcu ise özgürlük, öğrenme, keşfetme, maceraperest olma, din, felsefe, kültür, iyimserlik, keyif, üniversite, yabancılar, yurtdışı, seyahatler, hukuk ve fanatizm gibi konuları yönetir. Mars, Yay burcuna geçmesi ile birlikte hayatınızda bu konular üzerinde bir enerji oluşmaya başlayabilir.

Öncelikle, çevrenizde patavatsızlık seviyesinde artış gözlemleyebilirsiniz. Din, felsefe, kültür üzerine aşırı uçlarda, aşırı dürüst ve patavatsız yaklaşımlardan ötürü gerginlikler, tartışmalar oluşabilir. Mümkünse, bu süre içerisinde düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme inadından kaçının. Özgürlük ihtiyacı, yeni şeyler öğrenme ihtiyacınız artabilir. Farklı diller öğrenmeye başlayabilirsiniz. Akademik hayatınız var ise, bu alan hız kazanacaktır. Bu hız ile beraber gerginlikler de artabilir. Yurtdışı bağlantılı çalışanların yurtdışı seyahatlerinde artış gözlemlenebilir. Uluslararası anlaşmalar, ortaklıklar artabilir. Hukuksal durumlar ve problemlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Uğraştığınız ve üzerine çalıştığınız davalar hız kazanabilir. Yay burcunun iyimser ve keyifli havası, Mars’ın sert ve kavgacı tutumu ile bozulabilir. Hoşgörü azalabilir. Aynı zaman da, spora başlamak için adımlar atabilirsiniz. Enerjinizi ne kadar boşaltırsanız, gerginlik o kadar azalacaktır. Spor bu konuda sizlere yardımcı olabilir.

Özgürlüğünüz için mücadeleniz artacaktır. Özellikle Güneş ve yükselen burçları Yay olanlar bu süreçten daha çok etkilenebilirler. Fiziksel enerjilerinin arttığını gözlemleyebilirler. Hayatlarında uğraştıkları işler, çözmeye çalıştıkları problemler, yüklendikleri sorumlulukları taşımak için bu enerji onlara yardım edecektir. Doğum haritalarınız da Yay burcu hangi alanda ise, hayatınızda mücadele ve hız o alana kayacak demektir. Mars’ın Yay burcu seyahatinin size özel etkilerini öğrenmek isterseniz, danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz