Mars Oğlak Burcunda

18 Mart tarihinde, savaş ve mücadele gezegeni Mars, Oğlak burcuna geçiş yapıyor. 17 Mayıs tarihine kadar Oğlak burcunda seyahatine devam edecek. Mars, Oğlak burcunda yücelme pozisyonundadır. Bu burçta kendini iyi hissettiği için, daha iyi olan özelliklerini ortaya koyar. Mars, güç, kavga, düşmanlık, rekabet, eril enerji, cinsel güç, fiziksel güç, kas, kuvvet, savaş, mücadele gerektiren işler ve insiyatif almak gibi konularla ilgili bir gezegendir. Oğlak burcu ise, disiplini, olgunluğu, stratejileri, kontrolü, çalışma hayatını ve işleri temsil eden bir burçtur.

Mars, Oğlak burcunda bulunduğu dönemde, işlerinize ve sorumluluklarınıza daha çok konsantre olabilirsiniz. Çevrenizi daha kolay yönetebilir, komuta edebilirsiniz. Enerjinizin boşa harcanmaz, kolaylıkla işlerinize odaklanabilir, mücadele etmek istediğiniz alanlarla ilgili savaşınızı verebilirsiniz. Yükselmek, mevki elde etmek, kariyeriniz ve iş hayatınız için savaşmak bu süreçte gündem konularınız olabilir. Disiplin gerektiren zorlu işlerde stratejiler planlayıp, bunları uygulamaya koyabilirsiniz. Kendinize kurallar koyun, uzun vadeli işleriniz için harekete geçmeye çalışın. Azminiz ile başarınızı insanlara sunun.

Sağlığınız ile ilgili dişlerinize, kemiklerinize ve cildinize dikkat etmenizde yarar var. Vücudunuzun bu bölgeleri ile ilgili problemler çıkabilir. Bu süreçte, geleneklerine bağlı, sabit ve aşırı tutucu insanlarla gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu sene Mars’ın Oğlak burcu seyahati, diğer senelere göre daha zorlu olabilir. Mars, bu süreç içerisinde, Oğlak burcunda seyahatlerini sürdüren Satürn ve Plüton ile kavuşumlar gerçekleştirecek. Özellikle, Nisan ayının ilk haftası ve son haftası, gerginlikleri, kayıpları ve geri dönüşü olmayan büyük kavgaları, tetikleyebilir. Mars, aksiyon gezegenidir. Düşünmek ve ölçmek Mars doğasına uygun değildir. Bu yüzden, özellikle bu dönemlerde sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.

Doğum haritalarınızda, Oğlak burcunun bulunduğu alan bu süreç boyunca aktif olacaktır. Mars, Oğlak seyahatinin size kişisel olarak etkilerini öğrenmek için danışmanlık alabilirsiniz.

There is 1 comment
  1. […] Credit to Blame it on Mercury […]

Yorum Yaz