Mars Koç Burcunda

1 Ocak 2019 tarinde aksiyon ve mücadele gezegeni Mars, Koç burcuna adım atıyor. 14 Şubat tarihine kadar Koç burcunda seyahatine devam edecek. Mars, Koç burcunda yönetici konumunda olduğu için bu alanda en güçlü özelliklerini gösterecektir. Hareketlilik, enerji, cesaret, aksiyon bu dönemin anahtar kelimeleri.

Mars, motivasyon, hayat enerjisi, spor, rekabet, cinsellik, hırs, mücadele gibi konuları içine alır. Mars Balık burcu seyahatinin içselliği, kararsızlığı ve çekingenliği, yerini girişkenliğe ve daha çok atak olmaya bırakıyor. Hayatınızda cesur adımlar atmak için, aksiyona geçip, önemli kararlar vermek için oldukça destekleyici bir dönem başlıyor. Spora başlayabilir, sizin için önemli bir konuda bireysel başlangıçlar yapabilirsiniz. Özgüveniniz ve cesaretiniz yerinde olacaktır.

Bu dönemde negatif olarak kibir ve bencil olma dürtüsü artabilir. Koç burcu liderlik yapmaya ve tek hareket etmeye yatkın bir burç olduğundan, bazen çevresinde ki kişileri görmezden gelebilir. Bencil olmamaya ve yanınızda insanlar olduğunu unutmamaya gayret etmelisiniz. Hırslı tavırlarla etrafınızdakilere zarar vermemelisiniz. Öfke kontrolüne ayrıca dikkat etmekte yarar var. Aşırılıklarla beraber kazalar da oluşabilir. Sabırsızlık ve acelecilikle gemileri yakmamak önemli. Ortaklıklar için çok sağlıklı bir dönem olmayacaktır.

Mars’ın Koç burcunda olduğu bu süreci, girişimleriniz için kullanmalısınız. Yaşamınıza çeki düzen vermek için, hedeflerinize doğru koşmak için bu dönem oldukça önemli. Doğum haritalarınızda Koç burcunun bulunduğu alanı tetikleyecek olan Mars, o alan ve alanda bulunan gezegenlerinizin enerjisini yükseltecektir. 1 buçuk ay boyunca enerjiniz, doğum haritanızda Koç burcunun bulunduğu alana yönelecektir. Mars, Koç burcu seyahati ile ilgili kişisel doğum haritalarınız üzerinden danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz