Mars İkizler Burcunda

31 Mart tarihinde, aksiyon ve mücadele gezegeni Mars, İkizler burcuna adım atıyor. 16 Mayıs tarihine kadar İkizler burcunda seyahatine devam edecek. Bu süreçte, Mars’ın mücadele ve savaş enerjisi İkizler burcunun temsil ettiği konular da oldukça yoğun çalışacaktır.

İkizler burcu, yazılı, sözlü iletişim, araştırma, öğrenme, seyahatler gibi konuları içine alır. Mars etkisi ile bu süreçte, araştırmak ve öğrenmek için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Bu dönem eğitime başlamak, reklam, tanıtım yapmak, seminerlere katılmak, araştırma yapmak, tez yazmaya başlamak için oldukça destekleyicidir. İkizler burcu, ifade biçimini temsil eder. Kullandığınız kelimeler, silahınız gibi olabilir. Kendinizi ifade biçiminiz biraz daha meydan okuyucu, biraz daha tehtitkar bir enerjiye bürünebilir. Kendinizi daha hızlı ifade etmek isteyebilirsiniz. İkizler burcu enerjisi değişken olduğundan, kararlar ve fikirler bu dönemde daha kolay değişebilir. Verilen kararlar hızlı şekilde verilebileceğinden, daha sonrasında problem yaşamamaya dikkat. İkizler burcu seyahatleri de temsil ettiğinden bu dönem de kazalara karşı da dikkatli olmakta yarar var. Trafikte aşırı hız yapmak, dikkatsiz ve öfkeli olmak sorun çıkartacaktır. Özellikle öğrenciler için oldukça yoğun geçebilecek bu dönem de öğrenimlerinde gerginlikler de oluşabilir.

Doğum haritalarınızda, İkizler burcunun bulunduğu alan 16 Mayıs tarihine kadar yoğun bir şekilde tetiklenecektir. Bu alan ve temsil ettiği konular üzerinden hayatınızda bir mücadele ve aksiyon dönemi başlayabilir. Doğum haritalarınız üzerinden Mars’ın İkizler seyahati ile ilgili danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz