Kova Burcunda Yeni Ay

5 Şubat 2019 tarihinde Kova Burcunun 15 derecesinde bir Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay dönemleri yeni enerjileri beraberinde getirirler. Yeni Ay etkisi bu hafta boyunca yoğun şekilde etkisini sürdürmeye devam edecek.

Kova burcu astroloji de, özgürlük, bireysellik, buluşlar, dâhiler, akıl, mantıkla hareket etmek, insanlık, farklılıklar, devrimler, bilim, arkadaşlıklar, gruplar, akıl, zihin ve online platformlar gibi konuları içine alır. Bu Yeni ay döneminde, kararlarınızda duygudan ziyade mantık ön planda olacaktır. Bağımsızlık ve bireysellik arzusu yükselebileceğinden, özellikle ilişkilerde karşı tarafı kısıtlamamaya özen göstermelisiniz. Bu süreçte, internet ve online ortamlar ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni web sitesi açmak, var olan online sistemlerinizi yenilemek, düzenlemek için bu enerji oldukça güzel. Yeni teknolojik aletler alabilirsiniz. Aklınıza daha önce gelmemiş, fikirler üretebilir ve bunları uygulamaya koyabilirsiniz. Seminerlere, toplantılara katılabilirsiniz. Toplu amaç için bir arada olan gruplara katılımlarınız olabilir.

Yeni Ay’ın Merkür etkileşimi, hayatınızda çevreniz ile olan haberleşmenizi arttırabilir. Özellikle fikirleriniz önem kazanabilir, satış, pazarlama gibi alanlara yönelebilirsiniz, yeni satış kanalları arayabilirsiniz. Yeni Ay’ın Jüpiter ile olan destekleyici açısı ile ektiğiniz tohumları zaman içinde büyütebilirsiniz. Negatif olarak ukalalıklar artabilir ve sosyal çevrenizden kendinizi soyutlama isteği oluşabilir.

Sağlığınızla ilgili, Kova burcunun yönettiği kan dolaşım sistemi, tansiyon ve damarlara önem kazanabilir. Varisler, kramplar, bacak bölgesi rahatsızlıkları gündeminizde olabilir. Bu bölgelerle ilgili kontrollere gidebilirsiniz. Yeni Ay enerjisini, özgür hissetmediğiniz alanlarda ve kısıtlandığınızı hissettiğiniz alanlarda çözümler üretmeye çalışarak, bu çözümler işe yaramıyorsa hayatınızda devrim yaratarak kullanabilirsiniz. Yeni Ay, yeni bir enerji olduğu için tohumlar ekin, yeni başlangıçlar yapın. Aklınızı dinleyebilir, hayatınızda adalet kavramını üzerine yoğunlaşabilirsiniz. .

Doğum haritalarınızda Kova burcunun yönettiği alan ve Kova burcunun 15 derece çevresi yoğun şekilde tetiklenecektir. Bu derece çevresinde gezegenleriniz varsa, gezegenlerin temsil ettiği alanlar ve konular hayatınızda bu dönemde önem kazanabilir. Doğum haritalarınız üzerinden Yeni Ay ile ilgili danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz