Kova Burcunda Güneş Tutulması

15 Şubat tarihinde Kova burcunun 27 derecesinde bir Güneş Tutulması meydana geliyor. Güneş Tutulmaları, kuvvetli etkileri olan Yeni Ay’lardır. Yeni enerji taşırlar. Bu bir Güneş Tutulması olduğundan dolayı, etkileri altı ay sonra meydana gelecek olan tutulmalara kadar devam edecektir. Özellikle Tutulma beraberinde ki ilk üç ay, bu tutulmanın enerjisini hissedebilirsiniz. Güneş ve Ay Tutulmaları, karmik durumları ve olayları doğurur. Genel senenizin kalitesini belirlerler.

Kova burcu, astrolojide farklı olmak, yenilikler, devrimler, gerçeklik, objektif olmak, orijinal olmak, bilim, hava, teknolojiler, internet, astroloji, astronomi, dâhiler, akıl, mantıkla hareket etmek, insanlık, arkadaşlıklar, gruplar ve özgürlükler ile alakalıdır. Bu tutulmanın etkisi ile, hayatınızda dilediğiniz alanlar da özgür olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Zihniniz son hızda çalışacaktır. Kararlarınızda duygudan ziyade mantık ön planda olacaktır. Özellikle ilişkilerde karşı tarafı kısıtlamamaya özen göstermelisiniz. Bu süreçte, internet ve online ortamlar ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni teknolojik aletler alabilirsiniz. Astrolojiye ilginiz artabilir. Aklınıza daha önce gelmemiş, fikirler üretebilir ve bunları uygulamaya koyabilirsiniz. Bu süreçte, birebir ortamlardan çok, kalabalık arkadaş ortamları sizi daha mutlu edebilir. Bu tutulmanın etkisi ile özgürleşmek isteyeceksiniz. Tutulmanın Merküryen etkilerini de hissedebilirsiniz, çevreniz ile haberleşmeniz artabilir. Düşünceler, fikirler, satış, pazarlama gibi alanlara odaklanabilirsiniz.

Tutulma anında, Jüpiter’in sert bir açısı olacak. Düşüncelerinizi, hareketlerinizi abartmamaya özen göstermelisiniz. Daha kolay kilo almaya yatkın olabilirsiniz. Aşırılıklardan uzak durmalısınız. Düşünerek ve sakin hareket etmelisiniz aksi takdir de, bu bağlantı, size istemediğiniz sonuçlar getirebilir.

Özgür hissetmediğiniz alanlarda ve kısıtlandığınızı hissettiğiniz alanlarda çözümler üretmeye çalışın, bu çözümler işe yaramıyorsa hayatınızda devrim yaratabilir, kısıtlandığınız alanlardan bu tutulma sayesinde kurtulabilirsiniz. Bu enerji yeni bir enerji olduğu için tohumlar ekin, yeni başlangıçlar yapın. Aklınızla konuşun. Adaletli davranın. Herkesin kendi doğum haritasında, farklı alanlara etki edecek olan bu tutulmanın size özel etkilerini öğrenmek için danışmanlık alabilirsiniz. Bu enerjiyi en sağlıklı şekilde kullanmanız dileğiyle…

Yorum Yaz