İkizler Burcunda Yeni Ay

13 Temmuz gecesi, İkizler burcunun 22 derecesinde bir Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay dönemleri yeni enerjileri beraberinde getirir. Bu meydana gelen Yeni Ay etkisi yaklaşık 7-8 gün kadar hissedilecektir. Hayatınızda yeni tohumlar ekmeye, yeni kararlar almaya başlayabilirsiniz. İkizler burcu astroloji de haberleşme, seyahatler, öğrenme, zihinsel faaliyetler, ticaret, medya, iletişim gibi konularla alakalıdır.

Bu Yeni Ay döneminde fikirleriniz ve zihinsel faaliyetler hız kazanacaktır. Tek bir konuya odaklanmak zorlaşabilir. Her konu hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Çevrenizle olan haberleşmeniz artabilir. İletişim dili son derece hızlı olacaktır. Yeni Ay yöneticisi Merkür, Yengeç burcunda bulunduğundan dolayı alınan kararlar duygusal olacaktır. Ev hayatınız, anneniz, aileniz gibi konularda yeni gelişmeler olabilir. Uygulamak istediğiniz kararlar, Merkür Yengeç burcunda seyahat ettiğinden daha kalıcı ve köklü olacaktır. Bu dönemde ticaret hayatı olanlar yeni gelişmeler yaşayabilirler. İkizler burcu seyahat etmekle ilgilidir. Kısa seyahatler, keyif ya da iş amaçlı yolculuklar yapabilirsiniz. Yeni Ay yöneticisi Merkür’ün Uranüs ile destekleyici açısı, ani durumlara karşı akıllıca çözümler üretebileceğinizi gösteriyor.

Sezgilerinizi rahatlıkla kullanabileceğiniz bu Yeni Ay enerjisi içerisinde İkizler burcunun dağınık enerjisi sizi etkileyebilir. Bu enerjiyi dengelemek için duygularınızı ve sezgilerinizi kullanmalısınız. Arada kalabileceğiniz kararlarda iç sesinize güvenmelisiniz. Bu dönemde sağlığınız açısından öncelikli olarak sindirim sisteminize, elleriniz, kollarınız, dirsekleriniz ve bilek bölgelerinize dikkat etmekte fayda var.

 

Yorum Yaz