İkizler Burcunda Dolunay

23 Kasım sabah saatlerinde İkizler burcunun 0 derecesinde bir Dolunay meydana geliyor. Dolunay enerjisini hafta başından beri hissediyor olabilirsiniz. Önümüzde ki haftaya kadar etkileri devam edecek.

İkizler burcu astroloji de, yazılı ve sözlü iletişim, öğrenme, eğitim, basın, yayın, düşünce, fikirler, ifade biçimleri, seyahatler, evraklar ve bilişim gibi konuları içine alır. Dolunay yöneticisi Merkür, Yay burcunda ve retro olduğundan dolayı, bu Dolunay döneminde iletişimde gerginlikler meydana gelebilir. Özellikle abartılı tavırlardan ve yargılamaktan uzak durmalısınız. Jüpiter karşıtlı bir Dolunay olduğu için, meydana gelen olaylar, durumlar kontrolsüzce büyüyebilir. Jüpiter ve Mars arasında ki gergin açı ise riskli davranışları arttırabilir. Sabırsızlık ve acelecilik mevcut durumunuzu korumanız için faydalı değildir. Öfkenizi ve hırslarınızı kontrol etmelisiniz ve şansınızı çok zorlamamalısınız. Büyük riskler almak için hiç uygun bir enerji olmayacaktır. Bu Dolunay döneminde kısa seyahatler gündeminize düşebilir. Yolculuk planlarınız var ise, valiz, çanta kaybetmemeye, uçak kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Araba ile yolculuk yapıyorsanız, yolda kalmamak için gerekli tedbirleri almalısınız.

Merkür geri harekette olduğu için, eskide kalmış durumlar, olaylar ve kişiler yeniden gündeminize düşebilir. Geçmişe yoğunlaşabilir ve çözülmemiş durumları çözmeye odaklanabilirsiniz. İkizler burcu enerjisini dinlemek için kullanabilir, daha çok soru sorabilir ve öğrenmeye açık olarak verimli hale getirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili İkizler burcunun temsil ettiği, eller, kollar ve solunum yolları hassas olabilir. Bu bölgelere dikkat etmekte fayda var. Bu enerji altında ağzınızdan çıkan cümlelere özen göstermeli ve itina ile seçmelisiniz.

Doğum haritalarınızda İkizler burcunun bulunduğu alanda meydana gelecek olan Dolunay, özellikle 0 derece İkizler burcu ve çevresinde gezegenleri olanları oldukça yoğun şekillerde etkileyebilir. İkizler Dolunayı ile ilgili kişisel doğum haritalarınız üzerinden danışmanlık alabilir, sizi ne şekillerde etkileyeceğini öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz