Boğa Burcunda Yeni Ay

15 Mayıs tarihinde Boğa Burcunun 24 derecesinde bir Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay dönemleri, yeni enerjileri beraberlerinde getirirler. Yeni Ay enerjisinin etkilerini 1 hafta kadar hissedebilirsiniz. Bu süreci hayatınızda yeni sayfalar açmak, yeni başlangıçlar yapmak için kullanın. Boğa burcu, istikrar, stabilite, konfor alanları, finans, ekonomi, beslenme ve sahip olunanlarla ilgilidir. Boğa burcu, baharın en güzel dönemini temsil eder. Keyif ve hayattan alınan zevk bu dönemde daha çok artar.

Bu Yeni Ay enerjisi ile, hayatınızda keyif aldığınız noktaları belirleyip, onlar üzerine eğilebilirsiniz. Finansal kaynaklarınız ve sahip olduklarınızla ilgili yeni düzenlemelere gidebilirsiniz. Para durumunuzu ayarlayabilir, bununla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Beslenme düzeniniz, keyif alanlarınız bu Yeni Ay enerjisi ile tetiklenebilir. Enerjiniz yumuşamaya başlayacaktır. Dayanıklılığınız ve sahip olma ihtiyacınız bu dönemde artacaktır. Boğa burcunun keyfine düşkün, tembellik yapmak isteyen modu sizi de sarabilir. Varlıklarınıza bakın, sahip olduklarınızı düzenleyin, sahip olduğunuz ve elinizde olan herşey için bu dönem de şükredin. Sahip olduklarınızın kıymetini bilin.

Ay ve Güneş’in Plüton ile destekleyici görünümü, hayatınızda sağlam ve kalıcı başlangıçlar yapmak için kolları sıvamanıza yardım edecektir. Size huzur verecek ve keyfinize keyif katacak kararlar verebilirsiniz. Uranüs’te Boğa burcuna adım attığından, konfor alanlarınızı değiştirmekten korkmamalısınız. Değiştireceğiniz alan size daha iyi gelebilir. Önceden düşünülmemiş, öfke ile verilen ani kararlardan bu dönemde kaçınmalısınız. Planladıklarınızı gerçekleştirmek için oldukça sağlıklı bir dönem.

Astroloji de Boğa burcu, vücudunuzda boğaz, boyun, ses telleri, bademcikler, yutak gibi alanları yönetir. Bu Yeni Ay ile beraber, vücudunuz da bu alanlar daha çok hassaslaşabilir. Boğazınızla ilgili, ses tellerinizle ilgili doktora danışmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Bu Yeni Ay enerjisini kişisel hayatlarınızda kalıcı adımlar atmak, finansal durumunuzu düzene sokmak, hayatınıza istikrar ve stabilite kazandırmak, bütçenizi planlamak ve güvenlik arayışınızı tatmin etmek için kullanabilirsiniz. Doğum haritalarınızda, Boğa burcunun bulunduğu alan aydınlanacaktır. Bu Yeni Ay enerjisinin kişisel hayatlarınızda sizi nasıl etkileyeceğini öğrenmek için danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz