Balık Burcunda Yeni Ay

6 Mart tarihinde Balık burcunun 15 derecesinde bir Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay etkileri yaklaşık bir hafta kadar hissedilecektir. Balık burcu astrolojide rüyalar, hayaller, fedakarlık, yaratıcılık, kendini kurban etme, başkalarını kurban etme, gerçeklerden uzak olma, psikoloji, depresyon, yalnızlık ihtiyacı, ruhani konular, sağlık, ruh sağlığı, su ile ilgili olan yerler ve kapalı alanlar ile ilgilidir.

Bu Yeni Ay enerjisi ile bilinçaltı çalışmaları yapabilirsiniz. Sezgilerinize yönelmek için oldukça destekleyici bir zaman. İçsel çalışmalar yapmak, yaratıcılık geliştirici aktivitelere yönelmek için bu dönemi kullanabilirsiniz. Balık burcu fedakarlık, bağışlamak ve affetmekle ilgilidir. Özellikle geçmişte affedemediklerinizi affetmek için Balık Yeni Ay enerjisi oldukça destekleyici.

Yeni Ay, Neptün etkili olacağından, Balık enerjisi çok yoğun hissedilecek. Neptün Balık burcunun yönetici gezegenidir. Bu enerji ile birlikte hayatınızda dağınık ve belirsiz durumlar da oluşabilir. Özellikle Merkür Retro dönemine denk geldiği için bu Yeni Ay döneminde önünüze yeni çıkan her durum, olay, kişi uzun vadede hayatınızda olmayabilir ya da daha sonra belirsizlikler oluşturabilir. Negatif olarak kendinizi kurban etmek, suçluluk duyma durumları oluşabilir. Bilinçaltınızda ki yüklerle baş etmek için psikolojik destek almak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirmek size iyi gelebilir. Bu dönemde aşırı alkol tüketiminden uzak durmak faydalı olacaktır. Bağımlılıklar artabilir.

İkili ilişkileriniz için oldukça romantik zamanlar olabilir. Partnerlerinize özel zaman ayırmak, romantik seyahatlere gitmek, deniz kıyısı yerlerde vakit geçirmek için oldukça destekleyici bir dönem. Özellikle Merkür Retro enerjisi de mevcut olduğu için, geçmişte sorunları olan çiftler birbirleri ile konuşup, problemleri ortadan kaldırabilirler. Negatif olarak, ilişkiler de kandırılma, aldatılma ve hayal kırıklıkları oluşabilir. Satürn destekli bir Yeni Ay olduğundan, ayakları yere sağlam basan düşüncelere eğilmek, sizi daha sonra yaşayabileceğiniz büyük hayal kırıklıklarından koruyacaktır.

Sağlığınızla ilgili ayaklarınıza ve genel bağışıklık sisteminize dikkat. Enfeksiyonlar bu dönemde artış gösterebilir. Bağışıklık sistemi zayıflayabilir, kendinize özen göstermek akıllıca olabilir. Ayaklarınıza bakım yapmak, ayak sağlığınızla ilgili sorunlarınızı halletmek için de sağlıklı bir dönem.

Doğum haritalarınızda Balık burcunun bulunduğu alan ve 15 derece çevresini tetikleyecek olan Yeni Ay, bu alanın temsil ettiği konular üzerinden sizi meşgul edebilir. Yeni Ay enerjisini inzivaya çekilerek, meditasyon yaparak, içinize odaklanarak ve en önemlisi akışta kalarak geçirmek çok sağlıklı olacaktır. Yeni Ay’ın kişisel etkileri için danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz