Akrep Burcunda Yeni Ay

7 Kasım 2018 akşam saatlerinde Akrep burcunun 15 derecesinde bir Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay bir hafta, on gün kadar etkisini devam ettirebilir. Akrep burcu, tutkular, hırslar, ortak finansal paylaşımlar, değişim ve dönüşümler ile ilgilidir. Borçlar, bankalar, ameliyatlar, cinsel enerji, ölüm, doğum ve derin duygusal enerjileri Akrep burcu temsil eder. Bu dönem de, Akrep burcunun temsil ettiği konular ile ilgili hayatınızda yeni bir dönem başlıyor olabilir. Yeni Ay aynı zaman da hayaller gezegeni Neptün tarafından da destekleniyor.

Yeni ay dönemleri , yeni bir enerjiyi içerisinde barındırır. Yeni aylar da yeni olaylar, yeni konular, yeni durumlar gündeminize düşebilir. Bu Yeni Ay döneminde hayatınızda dönüştürmek istediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Özellikle, ölüm ve doğum temaları gündeminize düşebilir. Finansal paylaşımlarınızla ilgili yeni durumlar söz konusu olabilir. Güçlenmeniz ve dayanıklılığınızı yükseltmeniz için bu süreçte yeni deneyimler edinebilirsiniz. Yeni Ay yöneticisi Mars, Kova burcunda ve Venüs ile destekleyici bir açısı bulunuyor. Özellikle ikili ilişkilerinizde derin başlangıçlar yapabilirsiniz. Kopması gereken ve zaten ölmüş ilişkiler, bu enerji ile sonlanabilir. Yeni Ay’ın Neptün tarafından desteklenmesi sezgilerinizi yükseltecektir. Akrep enerjisinin dönüştürücü etkisi ve Neptün yardımı ile hayallerinize odaklanabilirsiniz.

Akrep burcu, medikal astroloji de, üreme organları, mesane ve boşaltım sistemini yönetir, bu Yeni Ay döneminde, vücudunuzun bu bölgeleri hassaslaşabilir. Bu bölgelerinde sorunları olanlar, bu enerji ile tedaviye başlayabilirler. Bu bölgelerle ilgili kontrollere gitmek için bu enerjiyi kullanabilirsiniz.

Akrep enerjisi altında negatif olarak, öfke, hırs, kıskançlık, haset gibi duygular da bulunur. Bu enerjileri kendinizden uzak tutup, Yeni Ay enerjisini iyi şekillerde kullanabilir, kendiniz ile ilgili yapıcı, kalıcı ve yararlı değişimler yapabilirsiniz. Sezgileriniz, duygularınız ile kendinizi güçlendirebilirsiniz.

Şu an da aşk, ilişkiler ve finansal konular yöneticisi Venüs, geri harekette. Aynı zaman da Merkür ise geri hareketine başlamak için gölge dönemine giriş yaptı. Hayatınızda geçmişle çok yoğun şekilde yüzleştiğiniz bir dönem içerisinde olabilirsiniz. Gökyüzündeki yavaş ve kısıtlayıcı enerji sizi zorluyor olabilir. Bu Yeni Ay enerjisi ile güçlenmeye ve Aralık ortası ile başlayacak olan aktif ve hızlı döneme hazırlık yapmalısınız. Şans gezegeni Jüpiter’in de 8 Kasım tarihinde burç değiştirecek olması hayatınızda yeni dönemlerin başlangıcı olacaktır.

Kişisel doğum haritalarınızda Akrep burcunun bulunduğu alanın temsil ettiği konuları gündeminize düşürecek olan Yeni Ay, özellikle Akrep burcunun 15 derece ve çevresinde gezegenleri olan kişilerin hayatlarında, orada bulunan gezegenin temsil ettiği konular üzerinde büyük değişim ve dönüşümler yaşanabilir. Yeni Ay döneminin sizi nasıl etkileyeceği ile ilgili danışmanlık alabilirsiniz.

Yorum Yaz