Akrep Burcunda Dolunay

30 Nisan tarihinde sabaha karşı Akrep burcunun 9 derecesinde bir Dolunay meydana geliyor. Hafta boyunca etkili olacak olan Dolunay, Akrep burcu temasını bizlere sunacak. Dolunay dönemleri sonuçlanma sağlar. Bu Dolunay enerjisini güç kazanmak için kullanabilirsiniz.

Akrep Dolunay dönemleri, finansal paylaşımlar, partnerlik, cinsellik, tutkular, borçlar ve büyük dönüşümler gibi konularla alakalıdır. Dolunay, istikrar ve stabiliteyi temsil eden, olgunlaştıran gezegen Satürn ile oldukça uyumlu bir görünüm içerisinde olacak. Doğru şekilde savaştığınız müddetçe zafer sizin olabilir. Hedeflerinize tutunmalı, disiplinli hareket etmeli ve pes etmemelisiniz. Bu süreçte, borçlarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Borçlarınızı kapatabilirsiniz. Partnerlerinizin finansal gelirleri ve durumlarıyla ilgili sonuçlanmalar meydana gelebilir. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili finansal olarak ortak arayışına girebilirsiniz. Sezgileriniz ve arzularınız oldukça yüksek olacaktır. Bu enerji ile kendinizde dönüştürmek istediğiniz her türlü konunun üzerine eğilebilir ve kendinizi dönüştürerek güç kazanabilirsiniz.

Akrep burcu kıskançlıkları, tutkuları ve aşırı sahiplenmeyi tetikleyebilir. Bu süreçte, Dolunay yöneticisi Mars, Plüton ile gökyüzünde beraber hareket ediyor olacak. Hırslarınızı, kıskançlıklarınızı ve obsesif tavırlarınızı kontrol altına almalısınız. Kuşkulanabileceğiniz, gizlilik içinde yürütmek istediğiniz konular çevrenizi sarabilir. Kontrol altına alınmayan kötü enerjilerle sizi zorlayabilecek durumlar içinde kalabilirsiniz. Fiziksel olarak oldukça güçlü hissedebileceğiniz bu dönemde, sağlınızla ilgili, cinsel organlarınıza dikkat etmenizde fayda var.

 

Yorum Yaz