18 Ekim

Şans gezegeni Jüpiter, Akrep burcunun 1. derecesinde Merkür ile kavuşuyor. Bu transit, bereket ve iyiliklerin habercisi. Özellikle finansal olarak güçlü ortaklıkların kurulabileceği bir gün. Kin gütmemeye ve nefret ile hareket etmemeye dikkat etmekte fayda var. Jüpiter dokunduğu her alanı büyütebileceği gibi kötü enerjiyi de büyütebilir. Ticaretle uğraşanlar için şanslı bir gün. Gelecek için hedefler belirlenirse, başarı odaklı bir dönemin tohumlarını ekilebilir.

19 Ekim

Terazi burcunun 26 derecesinde bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ay demek yeni başlangıçlar, yeni tohumların ekilebileceği zamanlar demektir. İlişkiler ve ortaklıklar için yeni dönem başlıyor. Yeni ayın Satürn ile kuracağı iyi iletişim sayesinde gelecek odaklı ve sorumluluk alarak çalışılırsa bu dönemden büyük kazanımlarla çıkılabilir. Yeni ay yazımız için buraya tıklayabilirsiniz.

20 Ekim

Terazi burcundaki Güneş ile Koç burcunda seyahat eden Uranüs arasında zorlu bir açı oluşuyor. Ani gelişebilecek her türlü olay can sıkabilir. Yaşanabilecek olayları, kendi hayatınız için bir işaret olarak düşünüp farkına varılırsa olumlu devrimler yaratılabilir.

21 Ekim

Ay tüm gün Akrep burcunda kalıyor. Derin duyguların, gizli bir takım ilişkilerin, konuşmaların ve sezgilerin fazla olduğu bir gün. Cinsel enerjinin çok yüksek olacağı, tensel zevklere odaklanmak istenen bir gün olabilir.

22 Ekim

Mars bugün Terazi burcuna geçiş yapıyor. Mars gücün nasıl kullanıldığını, savaşları, mücadeleyi ve enerjiyi temsil eder. Mars’ın Terazi burcuna geçişi, Terazi sembolizmi üzerine verilecek mücadele dönemine girildiğini gösterir. Mars 9 Aralık’a kadar bu burçta seyahatini sürdürecek. Mars Terazi burcunda yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

23 Ekim

Güneş bugün Akrep burcuna giriş yapıyor ve 1 ay süresince Akrep burcunda seyahat edecek. Bu süreçte Akrep sembolizmi çalışacak ön planda olacak demektir. Daha sahiplenici, daha kıskanç, daha gizemli olunabilir. Stratejik çalışmalar, derin araştırmalar için şahane bir süreç sizi bekliyor.

24 Ekim

Akrep burcunda bulunan Merkür, 12 derecede Neptün ile çok iyi bir açı gerçekleştiriyor. Hayal gücünün ve psişik enerjinin yükselebileceği bir gün. Anlamlı rüyalar görülebilir ve bu rüyalar üzerine bolca düşünebilir. Sanatsal aktiviteler için ilham kanalları bugün fazlasıyla açık.

25 Ekim

Bugün ay Oğlak burcunda seyahat ediyor. Sabah saatlerinden başlayarak sırası ile Akrep burcunda bulunan, Güneş, Jüpiter ve Merkürle çok yararlı açılar oluşturacak. Bugün daha ciddi olup, önünüzdeki hedeflere ve işlere odaklanmalısınız. Ayaklarınızın yere daha sağlam bastığını hissetmeli ve gerçekçi davranmalısınız. Olumlu finansal adımlar için değerlendirilebilecek bir gün.

26 Ekim

Güneş, Akrep burcunda Jüpiter ile kavuşuyor. Yıl içinde yalnızca bir kez olan bu kavuşum çok değerli. Yılın en güzel ve şanslı günlerinden biri! İş görüşmeleri, yeni her türlü adım ve başlangıç için gerçekten kullanmamız gereken bir gün. Şansı açık olan bu günü değerlendirmeyi unutmayın.

27 Ekim

Oğlak burcunda bulunan ay öğleden sonra Kova burcuna geçiş yapıyor. Ciddiyeti bir kenara bırakıp, Kova’nın rahat ve bağımsız enerjisi ile dolabilirsiniz. İçinizden ne geliyorsa yapmak isteyeceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinden sonra Ayın Terazi burcunda bulunan Mars ile oluşturacağı açı, sizi yerinizde duramaz hale getirebilir. Gece saatlerinde zihnimiz çok keskin bir şekilde çalışıyor.

28 Ekim

Terazi burcunda seyahat eden Venüs, 17 derecede, transformasyon gezegeni Plüton ile zor bir açı oluşturacak. İlişkilerde değişim zamanı. Kontrol ve güç üzerine kavgaların yaşanabileceği, özgüven ve derin duygularla ilgili ego savaşlarının olabileceği ve drama yaratılabilecek bir gün. Bu zor açının üstesinden gelebilmek için içsel çalışmalar yapıp, psikolojik destek alabilirsiniz. Bugünün bir diğer önemli görünümü Akrep burcunda bulunan Merkür’ün, Plüton ile yapacağı güzel açı. Aklınızı kurcalayan derin soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

29 Ekim

Ay Kova burcunda seyahatine devam ediyor. Sabah saatlerinde Akrep burcundaki Merkür ile gerçekleştireceği sert açı, zihni açık tutabilir, sizden gizlenen ya da bilmediğiniz bilgilere ulaşma isteğini tetikleyebilir. Daha sonra kuzey ay düğümü ile yapacağı karşıt açı, gelecekle ilgili duygularınızı karamsarlığa boğabilir. Fakat akşam saatlerinde Uranüs ile yapacağı güzel açı sayesinde zihinde devrimler yaratıp, kötü enerjileri defedebileceğiniz güce kavuşabilirsiniz.

30 Ekim

Ay Balık burcuna geçiyor, öğle saatlerinde Neptün ile kavuşuyor ve gün boyunca etkisi hissedilebilir. Hayal gücünün tetikleneceği, sevgi dolu ve hassas olabileceğiniz bir gün olabilir. Akşam saatlerinde Merkür’ün kuzey ay düğümü ile oluşturacağı sert açı, hassas yapıyı daha da tetikleyip, gelecekle ilgili sizi karamsar yapabilir, bunun üstesinden meditasyon yaparak ve kendi içinize dönerek gelebilirsiniz.

31 Ekim

Terazi burcunda seyahat eden Venüs, 21 derecede Kuzey ay düğümü ile güzel bir açı gerçekleştiriyor. Duygularınızı ifade etmek ve sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek için gerçekten güzel bir gün. Yeni ilişkiler, ortaklıklar başlayabilir. Kendinizde beğenmediğiniz özellikleri değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda Balık burcunda seyahatine devam eden Ay, öğleden sonra yaralı şifacı Şiron ile kavuşum yapıyor, bu açıyı kendinizi iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Size iyi gelebilecek aktivitelere odaklanın!

1 Kasım

İletişim gezegeni Merkür ile Şifacı Kiron arasında güzel bir görünüm oluşuyor. İç sesinizi dinlemek, bugün atacağınız adımlarda size yardımcı olup, şifalanmanızı sağlayabilir.

2 Kasım

Yay burcunun son derecelerinde ilerleyen Satürn ile Balık burcunda bulunan şifacı Kiron arasında sert bir açı oluşuyor. Kendinize olan güveninizin otorite figürleri tarafından kırılabileceği ve incinebileceği bir gün. Akşam saatlerine doğru, Terazi burcunda bulunan aşk, ilişkiler gezegeni Venüs ile Satürn arasında olumlu bir açı gerçekleşiyor, bu açı ile birlikte sağlam bir ilişkinin temelleri atılabilir. İlişkileriniz üzerinde sorumluluklarla ilgili konuşmaların yapılabileceği bir gün.

3 Kasım

Akrep burcunda seyahat eden Güneş ile Balık burcunda bulunan Neptün arasında şahane bir açı oluşuyor. Bu açı, sezgilerimizin çok yüksek olacağı, daha yoğun rüyalar görebileceğimiz birkaç günün enerjisini içinde barındırıyor. Kendinizi affetmek, karşınızda olan kişiyi affetmek için güzel bir gün. Günün enerjisini meditasyon yaparak, deniz ve su kenarı olan yerlere giderek kullanabiliriz.

4 Kasım

Boğa burcunun 11.derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Dolunayla birlikte tamamlanma, sonuçlanma, birikim enerjilerini hissedebilirsiniz. Kişisel finansal konular, sahip olmak, hırslarınız gündeminizde olabilir. Boğa burcunda Dolunay yazısını buradan okuyabilirsiniz. Kendi burcunuz üzerinde ki etkisi için buraya tıklayabilirsiniz.

5 Kasım

Her türlü yazılı, görsel iletişimi, kendimizi ifade biçimimizi yöneten gezegen Merkür, Yay burcuna adım atıyor. 3 haftalık geri hareketi de olmak üzere, 10 Ocak 2018 tarihine kadar Yay burcunda seyahat edecek. Yeni bilgi sahibi olmak, araştırmak ve okumaya başlamak için şahane bir dönem başlıyor. Merkür’ün yay burcu seyahatini buradan okuyabilirsiniz.

6 Kasım

Ay bütün gün İkizler burcunda dolaşacak. Zihninizin çok hızlı çalışacağı bir gün olacak. Konsantrasyon gereken işlerde zorlanmalar yaratabilir. İkizler yüzelsel düşünür. Olayların derinine inemeyebilirsiniz. Bugünün enerjisini sevdiklerinizle bol bol sohbet edip, eğlenerek çıkartabilirsiniz.

7 Kasım

Aşk, ilişkiler ve parayı temsil eden gezegen Venüs, bugün Akrep burcuna geçiyor. İlişkilerde kontrol, hırs, tutku ve güç artacaktır. Venüs, Akrep burcunun gerektirdiği gibi çalışmaya başlayacaktır. Bu konum Venüs ün rahat ettiği bir alan değildir. 1 Aralık 2017 tarihine kadar bu burçta seyahat edecek olan Venüsün Akrep yolculuğunu buradan okuyabilirsiniz.

8 Kasım

Ay bugün Yengeç burcunda seyahat ediyor olacak. Daha takıntılı olabileceğiniz, ailenizi, köklerinizi, geçmişinizi daha sık anacağınız bir gün olabilir. Akşama doğru Ay’ın, Oğlak burcunda bulunan Plüton ile yapacağı karşıt açı, duygu patlamalarını doğurabilir. Ay su grubu bir burçta olsa da, mantıklı kalmak tek çözüm yolu.

9 Kasım

Akrep burcunda bulunan Güneş ile, Oğlak burcunda seyahat eden Plüton arasında 17. derece de olumlu bir açı oluşuyor. Plüton, gücün, büyük dönüşümlerin gezegenidir. İnsan ilişkilerinde, derin bağlar kurmak için, olayların kökünü görebilmek için şahane bir gün. Bu enerji, gizli olmayı ve gizli kalmayı da tetikleyeceğinden, göz önünde olmak istemeyeceğiniz bir gün de olabilir.

10 Kasım

Ay tüm gün Aslan burcunda olacak. Kendinizi daha çok göstermek isteyebileceğiniz, kendinize güvenin çok yüksek olduğu bir gün olacak. Kibirli olmamak, maddi ve manevi cömert olmak günün enerjisi ile uyumlu. Çevrenize göstermek istediğiniz kendiniz ile ilgili değişiklikleri, ortaya çıkartabileceğiniz bir gün.

11 Kasım

Bugün önemli bir gün. Geçtiğimiz 24 Aralık ve 19 Mayıs tarihleri çevresinde oluşan açının üçüncü ve sonuncusu bugün oluşuyor. Yay burcunda bulunan Satürn, Koç burcunda bulunan Uranüsün 25.derecesin de şahane bir açı oluşturuyor. Bu açı ile birlikte, beklenilmeyen süprizlere, yeniliklere ve bu yeniliklerle birlikte gelecek olan stabilite ve sağlamlaşma adımlarına hazır olun. Bu açının enerjisini önümüzde ki 1 hafta boyunca yoğun bir şekilde hissedeceksiniz. Aylık burç yorumlarında kendi burcunuzla ilgili olan bölümü okuyabilirsiniz.

12 Kasım

Ay, başak burcunda seyahat ediyor olacak. Bugün sindirim sisteminize ve midenize dikkat etmelisiniz. Daha çok çalışacağınız, detaylarla boğuşabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Mümkün olduğunca verimli çalışarak ve diğer insanlara yardımlar da bulunarak, bugünün enerjisini kullanabilirsiniz.

13 Kasım

Aşk, güzellikler, ilişkiler ve parayı sembolize eden Venüs, akrep burcunun 7 derecesinde şans, talih ve bolluk gezegeni Jüpiter ile kavuşuyor. Özellikle akrep burcunun 7 derecesinde gezegenleri olanlar için önemli bir gün. Bu büyülü günde, yeni maddi olanaklar kapınızı çalabilir. Aşkınızı yaşamak isteyeceğiniz, sevginizi ilan etmek isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Bu kavuşum Akrep burcunda olduğundan dolayı çok güçlü ve derin bir enerjiyi içinde barındırıyor. Finansal konularda ve aşkta şans sizden yana olabilir.

14 Kasım

Gün içerisinde Yay burcunda bulunan Merkür ile balık burcunda seyahat eden Neptün arasında gergin bir görünüm oluşacak ve önümüzdeki günlerde de hissedilecek. Merkür iletişim ve kendimizi ifade ediş biçimimizi anlatır, Neptün hayallerimiz, iç dünyamız, rüyalarımızdır. Bu açı ile düşüncelerimizde karışıklıklar olabilir. Kandırılma ihtimaliniz, konuşulanları yanlış anlaşılma ihtimaliniz bu açı süresince çok yüksektir.

15 Kasım

Ay bugün tüm gün Terazi burcunda olacak. Uyum, denge ve ilişkileriniz ön planda olabilir. Kendinizi güzelleştirmek isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Daha iyimser olabilir. Partnerlerimizi kendimizden önce düşündüğümüz bir gün olabilir. Sanatsal ve estetik üzerine düşüncelerimiz olabilir ve her alanda bu doğrultuda hareket edebiliriz.

16 Kasım

Akrep burcunda bulunan Venüs ile Balık burcunda bulunan Neptün arasında şahane bir açı gerçekleşiyor. Bu açı ile birlikte hayallerimiz üzerine daha çok yoğunlaşabiliriz. Daha çok romantikleşebiliriz, fedakar olabiliriz.

17 Kasım

Yay burcunda bulunan iletişim ve ifade gezegeni Merkür ile Terazi burcunda bulunan Mars arasında bir açı gerçekleşiyor. Bugün patavatsızlık seviyeniz artabilir. İlişkilerinizde kendinizi ifade ederken daha agresif cümleler kullanabiliriz. Sinirli ve aceleci olabileceğiniz bir gün.

18 Kasım

Bugün akrep burcunun 26 derecesinde bir Yeni ay meydana geliyor. Yeni ay yeni başlangıçlara gebedir. Bu yeni ayın yöneticileri Mars ve Plüton arasında gergin bir görünüm var. Özellikle akrep burçları için yeni bir dönem başlıyor. Daha hırslı, daha derin, daha stratejik bir dönem sizleri bekliyor. Yeni ay yazısını buradan okuyabilirsiniz. Yeni ayın kendi haritanız üzerindeki etkileri için danışmanlık alabilirsiniz.

19 Kasım

Bugün terazi burcunda bulunan Mars ile oğlak burcunda Plüton arasında üç gündür yaklaşan açı tam halini alıyor. Bu açı yeni ay enerjisini daha çok hissettirecek ve önümüzde hafta boyunca devam edecek. Stresli durumlar, hırs yapacağınız durumlar meydana gelebilir. İlişkilerinizde gerginlikler oluşabilir. Kibar ve nazik olmaya özen göstermelisiniz. Kaba, stresli ve kavgacı olmak, bu süreçte işinize yaramayacaktır, tam tersi durumu daha da kötüleştirecektir. Güç savaşlarına girmemelisiniz. Ayrıca bu süreçte libidonuzda artış gözlemleyebilirsiniz. Sağlığınız açısından da genital bölgelerinize dikkat etmelisiniz.

20 Kasım

Bugün tüm gün boyunca Ay, yay burcunda dolaşıyor olacak. Daha keyifli daha pozitif olacağınız bir gün. Farklı deneyimler edinebileceğiniz, yeni yerler keşfedebileceğiniz bir gün olabilir. Daha yargılayıcı daha patavatsız daha sabırsız olabilirsiniz. Sağlık olarak, bacaklarınızda kramplar ve ağrılar olabilir. Özellikle gece saatlerinde Ay’ın Satürn ile kavuşumu, size sorumluluklarınızı hatırlatabilir. Kısıtlayıcı durumlar oluşabilir.

21 Kasım

Akrep burcunda bulunan Venüs ile oğlak burcunda bulunan Plüton arasında güzel bir açı oluşuyor. Kadersel ve çok derin ilişkiler yaşamaya başlayabilirsiniz. İlişkilerinizde daha gizemli, daha tutkulu olmak isteyebileceğiniz bir gün. Seksapeliniz artacaktır.

22 Kasım

Bugün Güneş, yay burcuna giriş yapıyor ve yaklaşık 1 ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Daha özgür, daha iyimser, daha keyifli olacaksınız. Herkesin içinde ki maceraperest ruh tetikleniyor. Güneş’in yay burcu seyahatini buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca bugün uzun süredir, geri harekette olan Neptün, düz hareketine geçiyor. Zihnini, uzun süredir alkol etkisindeymiş gibi hissedenlerin ayılma süreçleri başlıyor. Mecazi olarak, uykudan uyanma süreci başlıyor da diyebiliriz.

23 Kasım

Akrep burcunda seyahat eden Venüs ile, Aslan burcunda bulunan Kuzey ay düğümü arasında gergin bir açı oluşuyor. Venüs ilişkileriniz, para, maddi değerler, aşk ve güzellikleri yönetir. Kuzey ay düğümü ise bu hayatta gidilmesi gereken yol, şanslı olduğumuz alandır. Bugün iyi niyetli davranmak istediğimiz alanlarda aşırıya kaçarsak, sonuçları istediğimiz gibi olmayabilir. Güzelleşmek, yeni bir ilişkiye başlamak için sağlıklı bir enerji taşımayan bir gün. İlişkileriniz de gelecek üzerine konuşmak içinde sağlıklı bir gün değil.

24 Kasım

Ay bugün Kova burcunda seyahat ediyor. Özgür olmak isteyeceğiniz, arkadaş ortamında vakit geçirmek isteyeceğiniz, farklı ve orjinal fikirler üretebileceğiniz bir gün. Gün içerisinde Ay’ın Jüpiter ile yapacağı kontak ile duygularınız büyüme ve aşırıya kaçma gözlemleyebilirsiniz. Kötü hissediyorsanız daha kötü, iyi hissediyorsanız daha iyi hissedebilirsiniz. Ayrıca bugün Yay burcunda bulunan Merkür ile balık burcunda bulunan Kiron arasında sert bir açı oluşuyor. Bu açı patavatsızlıkla insanları yaralayabileceğinizi gösteriyor. Ayrıca siz de cümleler ve tavırlar ile yara almaya açıksınız. Kurduğunuz cümlelere dikkat etmenizde yarar var.

25 Kasım

Yay burcunda bulunan Merkür ile Koç burcunda bulunan Uranüs arasında şahane bir açı oluşuyor. Bu açı önümüzdeki günlerde de etkisini gösterecektir. Aklınızda hayatınız ile ilgili yeni projeler ve fikirler oluşabilir. Açık sözlü olmak isteyeceğiniz, ani haberler alabileceğiniz, zihninizin maksimum seviyede çalışacağı bir gün sizleri bekliyor.

26 Kasım

Bugün Ay, balık burcunda seyahat edecek. Romantik olacağınız, daha bulutlar üzerinde olmak isteyeceğiniz, rüyalara, hayallere dalmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bugün daha kırılgan olabilirsiniz. İnsanları kurban etmek isteyebilir ya da kendiniz kurban rolüne bürünüp, kurban edilebilirsiniz. Gün içerisinde aynı zaman da akrep burcunda bulunan Venüs ile balık burcunda bulunan Kiron arasında çok güzel bir açı oluşuyor. Bu açı ilişkilerde yaraları sarmak, özür dilemek için çok güzel bir enerjiyi içerisinde barındırıyor. Yeni başlayan ilişkiler, yaraları sarmak üzerine olabilir.

27 Kasım

Bugün Ay, balık burcunda gezmeye devam ediyor. Duygusal olabilirsiniz daha fedakar olabilirsiniz. Bugün Ayın iki önemli gezegen ile kontağı olacak. Özellikle sabah saatlerinde Neptün ile kavuşumu, güzel rüyalar görmenize sebebiyet verebilir. Bütün gün yataktan çıkmak yerine hayal kurmak isteyebilirsiniz. Aynı zaman da şans gezegeni Jüpiter ile oluşturacağı açı ile daha da iyimser olacağız. Duygularınız daha da büyüyebilir. Merhamet seviyenizde artış olabilir. Mantıklı kararlar alamayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili ayaklarınızda ağrılar oluşabilir. Eğer alkol kullanıyorsanız, bugün fazla kaçırmamaya dikkat etmenizde yarar var.

28 Kasım

Yay burcunda bulunan Merkür, Satürn ile kavuşuyor. Geçtiğimiz iki gündür hissedilen bu açı, önümüzde ki günlerde de hissedilecek. Satürn, soğuk ve ciddi bir tavır sergilediği için, bu açı ile birlikte düşüncelerinizde ve kendinizi ifade edişiniz de daha soğuk daha mesafeli bir tavra bürünebilirsiniz. Düşüncelerinizi kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Her konuda ciddi olabilirsiniz. Rasyonel olmak isteyebileceğiniz bir süreç. Düşünce kalıplarınızda esnemeye açık olamayabilirsiniz. Uzun süreli anlaşmalar, sözleşmeler yapılabilir. Yalnız Merkür’ün geri hareketi yaklaştığından dolayı dikkatli olmakta yarar var.

29 Kasım

Ay iki gün boyunca Koç burcunda seyahat edecek. Daha aceleci, daha yerinde duramaz tavırlar ortaya çıkacaktır. Sakin kalamayabilirsiniz. Bu iki gün boyunca daha kibirli ve daha ukala olabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmenizde yarar var. Hayatınızda amaç belirleyebileceğiniz iki günlük bir süreç sizi bekliyor. Spor yaparak enerjinizi doğru yere yönlendirmeyi deneyin. Sağlığınız açısından, baş ağrılarına dikkat etmelisiniz.

30 Kasım

Yılın son ayında hangi burcu nelerin beklediğini öğrenmek için, Aralık 2017 burç yorumlarınızı buradan okuyabilirsiniz.

1 Aralık

Bugün aşk, ilişkiler ve parayı temsil eden Venüs, Yay burcuna adım atıyor. İlişkiler de daha iyimser, daha pozitif olabilirsiniz. Bu üç haftalık sürede, ilişkiler de risk almaya daha açık olacaksınız, özgürlüğünüzü kimseye vermek istemeyeceğiniz bir zaman aralığına giriş yapıyorsunuz. Bağlanmaktan kaçabilirsiniz. Venüs ün yay burcu seyahati ile ilgili daha detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. Aynı zaman da bugün terazi burcunda ilerleyen Mars ve koç burcunda bulunan Uranüs karşı karşıya geliyor. Bu zorlu açı, ani ve beklenmedik patlamaları tetikleyebilir. Sakin kalmak zorlaşabilir.

2 Aralık

Bugün 2018 yılı içerisinde iki defa daha oluşacak büyülü bir açı sizleri bekliyor. Akrep burcunda bulunan Jüpiter, balık burcunda bulunan Neptün ile 11 derecede şahane bir açı gerçekleştiriyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Sezgilerinizin çok açık olacağı, romantik yanınızın artacağı, kreatif yönünüzü kullanabileceğiniz 1 haftalık bu süreci değerlendirebilirsiniz.

3 Aralık

Bugün ikizler burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bilgi karışıklıkları, hayal kırıklıkları ve yanlış anlaşılmaları tetikleyecek dolunay ile ilgili detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca dolunayın yöneticisi, iletişim gezegeni Merkür, bugün geri hareketine başlıyor. Haberleşme ve iletişim alanlarında aksiliklere hazır olun. Önemli ve büyük kararları Ocak ayına ertelemenizde yarar var. Merkür retrosunun detaylı yazısını buradan okuyabilirsiniz.

4 Aralık

Yay burcunda ilerleyen Güneş ve balık burcunda bulunan Neptün arasında sert bir kontak oluşuyor. Bu kontak ile kendinizi daha yorgun hissedebilirsiniz. Hayatınızda belirsizlikler artabilir, karar vermeniz gereken durumlar olabilir, kararları ertelemenizde yarar var.

5 Aralık

Bugün tüm gün ay yengeç burcunda olacak. Geçmişi özleyeceğiniz, evden çıkmak istemeyeceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bağımlılıklarınız önünüze çıkacaktır. Duygusal yönünüz ağır basabilir. Eviniz ile ilgilenmek isteyebilirsiniz.

6 Aralık

Yay burcunda geri harekette olan Merkür ile Satürn 28 derecede kavuşuyor. Ciddi, soğuk ve katı konuşmaların yapılabileceği bir gün. Bu kavuşum geçmişte kurulan ortaklıkları tekrar canlandırabilir. Uzun süreli anlaşma yapmak için normalde ideal olan bu açı, Merkür geri harekette olduğundan dolayı zorluklar çıkartabilir. Daha önceden üzerinde çalıştığınız projelere yönelmek için, eski evrak işlerinizi halletmek için şahane bir gün.

7 Aralık

Terazi burcunda seyahat eden Mars ile yay burcunun son derecelerinde olan Satürn arasında bir açı oluşuyor. Bu açı baskıya ve stresse direncinizi arttıracaktır. Finansal borçlar, vergiler bugün masada olabilir.

8 Aralık

Ay tüm gün boyunca aslan burcunda seyahat edecek. Daha dikkat çekici olmak isteyebileceğiniz bir gün. Ön planda olmak için türlü türlü çocukluklar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınız, dramatik tavırlarınız ve kibiriniz bugün artabilir.

9 Aralık

Mücadele, savaş, düşmanlıklar, enerji, cinsellik ve rekabet gezegeni Mars bugün Akrep burcuna geçiş yapıyor. Cinsel enerjinizin artacağı, gizli rekabetlerin, düşmanlıkların oluşabileceği, manipülasyonun yükseleceği bir zaman sizleri bekliyor. Mars akrepteyken mücadelelerinizde daha stratejik olacaksınız. Marsın akrep burcu seyahati hakkında detaylı yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

10 Aralık

Yay burcunda ki Venüs ile balık burcunda bulunan Neptün arasında gergin bir açı oluşuyor. İlişkiler de yanılgıların oluşacağı, hayal kırıklıklarının olabileceği bir zaman. Verilen sözlere güvenmemelisiniz. Bugün sevdiklerinizden romantizm beklememelisiniz.

11 Aralık

Yay burcunda geri hareketini sürdüren Merkür ile koç burcunda bulunan Uranüs arasında destekleyici bir açı oluşuyor. Bu açı ile birlikte geçmişte yaşanmış bir durumla ilgili ani olaylar oluşabilir. Beklenmeyen, geçmişinizden gelen haberlere hazırlıklı olmasınız.

12 Aralık

Bugün tüm gün Ay terazi burcunda seyahat edecek. Partnerlerinizle keyifli vakit geçirebilir, flört edebilirsiniz. İlişkiler de denge arayışı artacaktır. Bol bol sosyalleşebileceğiniz bir gün.

13 Aralık

Yay burcunda bulunan Güneş, geri harekette olan Merkür ile kavuşuyor. Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, eski konuları, eski olayları konuşmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Eski olaylar ile ilgili patavatsız olmamaya özen göstermelisiniz. Yeni iş girişimleri aklınıza gelebilir, fakat Merkür ün geri hareketinin bitmesini beklemenizde yarar var.

14 Aralık

Ay bugün akrep burcunda olacak. Daha derin olmak isteyebileceğiniz bir gün. Sezgisel ve tensel zevklere yönelebilirsiniz. Kıskanç olmamaya ve hırslarınızı kontrol altında tutmaya özen göstermelisiniz. Öğleden sonra Ay ın Jüpiter ile kavuşumu, duygularınızı aşırı yaşayabileceğinizin göstergesi.

15 Aralık

Geri hareketine devam eden Merkür, Venüs ile kavuşuyor. Eski sevgililerin dönüşü, eski ilişkilerin yeniden gündeme gelmesi, eski arkadaşlarınızla karşılaşma gibi durumları yaşayabileceğiniz bir gün. Venüs yanı zaman da parayı temsil ettiğinden, eskiden kalma ödemelerinizi yapabilirsiniz, eskiden borç verdiğiniz kişilerden geri para dönüşleri alabilirsiniz. Merkür ün geri harekette olduğunu unutmamalısınız. Büyük kararlar vermemeye özen göstermelisiniz.

16 Aralık

Bugün yay burcunda ilerleyen Güneş ve Koç burcunda bulunan Uranüs arasında güzel bir açı oluşuyor. Bu destekleyici açı ile beraber özgürlüğünüz için mücadele edebilirsiniz. Önünüze yaratıcı ve sıradışı konular düşebilir. Denenmemiş alanlar üzerine eğilip, hayatınızda radikal değişiklikler yapmak isteyebileceğiniz bir enerji sizlerle beraber.

17 Aralık

Ay bugün tüm gün yay burcunda olacak. Daha esprili, daha sıcakkanlı, daha güleryüzlü olabileceğiniz, etrafınızda ki konulara daha iyimser yaklaşacağınız, neşeli olabileceğiniz bir gün. Seyahat planları yapıyor olabilirsiniz, hukuksal ve dini konular gündeminizde olabilir. Daha önce görmediğiniz, bilmediğiniz yerleri, konuları araştırabilirsiniz.

18 Aralık

Yay burcunun 26. derecesinde bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ayın Uranüs ile yapacağı güzel kontakla beraber, hayatınızda yeni sayfa açabilirsiniz. 2 buçuk senedir, doğum haritanızda yay burcunun bulunduğu alanda çektiğiniz sıkıntıların geçmesine az kaldı. Bu yeni ay ile beraber, yavaş yavaş ve sağlam adımlarla rahata erebilirsiniz. Satürn, yeni aya çok yakın pozisyonda ve Yay burcunun son derecesinde, bu sizi yavaşlatacak olsa da, emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Merkür’ün hala geri harekette olduğunu unutmamak lazım. Yeni ay yazısını buradan okuyabilirsiniz.

19 Aralık

Bugün ay Oğlak burcuna giriş yapıyor. Daha kararlı, daha sert, daha ciddi olabileceğiniz bir gün. İşler ve sorumluluklar üstünüze yığılmadan, bunları kendiniz devralın. İş konuşmaları, patronlarla, çalışanlarla konuşmak, toplantılara katılmak için kullanabileceğiniz bir gün.

20 Aralık

Bugün, karmanın lordu, öğretmen gezegen, zorlukları getiren, disipline olmanızı isteyen, sınırları koyan Satürn, burç değiştiriyor. Son iki buçuk senedir, Yay burcunda bulunan Satürn, yay burcundan çıkıyor. Yayların rahatlama zamanı başlıyor. Satürn, kendi yönettiği ve sevdiği Oğlak burcuna geçiş yapıyor. 2 buçuk sene boyunca Oğlak burcunda seyahat edecek. Özellikle oğlaklar ve doğum haritalarınız da oğlak burcunun olduğu alanlar Satürn disiplini altına girecek. Bu alanlar da 2 buçuk sene boyunca sorumluluk almanız gerekecektir. Sorumluluk almadığınız takdir de zorlu bir, iki buçuk yıla hazır olmalısınız. Satürn oğlak burcu seyahati ile ilgili detaylı yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

Bugün aynı zamanda, yay burcunda seyahat eden Venüs ile koç burcunda bulunan Uranüs arasında destekleyici bir açı oluşuyor. Bu açı ile beraber, beklemediğiniz bir yerden elinize para geçebilir. Ya da planlarınızda olmayan bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz. Farklı ve sıradışı kişileri hayatınıza çekebilirsiniz. Partneriniz ile beraber daha önce yapmadığınız farklı şeyler yapabilirsiniz. İlişkileriniz de baskıya ve engellere karşı durabileceğiniz bir gün.

21 Aralık

Güneş, oğlak burcuna giriş yapıyor. Yaklaşık 1 ay boyunca oğlak burcunda seyahat edecek. Hayatınızın iplerini elinize almak isteyeceğiniz, gerçekçi, kararlı ve disiplinli olmanız gereken bir süreç. Hayatınızda somutlaştırmak ve sağlamlaştırmak istediğiniz alanlara yönelebilirsiniz. Sağlığınız açısından, kemiklerinize, dişlerinize ve cildinize özen göstermeniz gerekebilir.

22 Aralık

Güneş ve Satürn, oğlak burcunun 0 derecesinde kavuşuyorlar, önümüzde ki 3-4 gün kadar beraber hareket edecekler. Sorumlulukların altından kalkmak için kullanabileceğiniz bu üç, dört gün de istikrarlı olduğunuz müddetçe, başarıyı yakalayabilirsiniz. Krizlerin üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Katı ve sert hareket ederek, etrafınızda ki insanları kırmamaya dikkat etmelisiniz, otorite figürü olmak isteyebilirsiniz fakat bunu adil bir şekilde yapmalısınız.

23 Aralık

Bugün Merkür retrosu sona erdi. Fakat Merkür’ün eski hızına dönmesi Ocak ayını bulacak. Çok önemli kararlarınız için Ocak ayını beklemenizde yarar var. Merkür’ün stationary dediğimiz zamanları, geri hareketine başlamadan önce ve geri hareketini bitirdikten sonra ki zamanlardır. Merkür bu sürede, geri hareketine başlamadan önce ki gücünü toplar. Önemli kararlarınız için, biraz daha beklemenizde yarar var.

24 Aralık

Bugün ay, balık burcunda dolaşıyor olacak. Uykudan uyanmak istemeyeceğiniz bir gün olabilir. Daha fedakar, daha duygusal, daha leyla olabilirsiniz. Partnerlerinize romantik jestler yapmak isteyebilirsiniz. Size söylenen sözlere alınabileceğiniz, çabuk kırılabileceğiniz, insanları kurban edip, kurban edilmeye de açık olduğunuz bir gün sizleri bekliyor.

25 Aralık

Venüs, bugün Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve 18 Ocak 2018’e kadar oğlak burcunda seyahatine devam edecek. Venüs, astrolojide, ilişkiler, aşk, uyum, evlilik, parayı temsil eder. Bu dönem, ilişkiler de sağlam adımlar atma dönemidir. Kısa süreli ilişkilere girmek istemeyebilirsiniz. Finansal olarak, bütçelerinizi belirlemek, kendinizi kısmak, paranızı gereksiz yerlere harcamak istemeyebilirsiniz. Venüs oğlak seyahatini detaylı olarak buradan okuyabilirsiniz.

26 Aralık

Bugün Venüs ve Satürn kavuşuyor. İlişkiler de sorumlulukların farkına varmak, ciddi ve uzun ömürlü ilişki başlatmak için enerjisi kuvvetli bir gün. Finansal kaynaklarınız kısıtlı, fakat elinize geçen para sabit ve düzenli olabilir. İki gezegen oğlak burcunda kavuştuğu için, ilişkiler ve finansal düzeninizde sorumluluk alma zamanı.

27 Aralık

Bugün ay koç burcunda seyahat ediyor. Çok aceleci, sinirli, yerinde duramayan bir enerji ile güne başlıyor olabilirsiniz. Verdiğiniz tepkileri düşünmeden verme ihtimaliniz olduğundan, kendinizi sakin kalmaya odaklarsanız, krizlerin altından daha büyük krizler yaratmadan kalkabilirsiniz. Özellikle gece saatlerinde Ay ve Uranüs kavuşumundan dolayı, ani olay ve durumlara açık olabilirsiniz.

28 Aralık

Akrep burcunda seyahat eden Mars ile balık burcunda bulunan Neptün arasında destekleyici bir açı oluşuyor. Bugün unutkanlık ve dikkatsizlik artabilir. Ön sezileriniz çok kuvvetli olabilir. İçinize dönmek isteyebileceğiniz, yaratıcılığınız üzerine çalışmalar yapmak, projeler üretmek için güzel bir gün.

29 Aralık

Ay bugün boğa burcunda seyahat ediyor. Daha çok yemek yemek isteyebilirsiniz. Kendinizi devamlı aç hissediyor olabilirsiniz. Huzurlu ortamlarda olmak bugün sizin ilacınız. Riskli işler bugün huzuru kaçırabilir, kendi alanınız içerisinde finansal işlerinize de odaklanabilirsiniz.

30 Aralık

Ay, ikizler burcunda seyahat ediyor olacak. Daha hızlı, daha konuşkan olabileceğiniz bir gün. Koşullar her dakika değişebilir. Zihniniz çok hızlı çalışacaktır bugün, tek bir konuya odaklanamayabilirsiniz. Bol muhabbetli, bol keyifli yazışmalar, konuşmalar, bilgi akışları peşinizi bırakmayacaktır.

31 Aralık

Senenin son gününde ay ikizler burcunda seyahatine devam ediyor olacak. Sevdiklerimizle çok sohbetli, bol keyifli bir gün olabilir. Yılın bu son gününde, 2 gündür etkisi devam eden bir açı var. Merkür, kuzey ay düğümü arasında ki bu destekleyici açı ile, yeni yıl dileklerinizi kağıtlara yazabilirsiniz, sevdiğiniz insanlara gelecekleri ve hayatları üzerine tavsiyeler, öğütler verip, hayatları üzerinde olumlu etkiler yaratabileceğiniz bir gün. Yılın son gününde bu sene yaşadığımız herşeye teşekkür edip, yeni bir yıla heyecan, korku, mutluluk, üzüntü, sükünet, keder, aşk, sevinç, çoşku, hırs, acı, huzur ve yaşadığımızı, hayatta olduğumuzu bize anlatan diğer bütün duygularla merhaba diyor ve kucaklıyoruz.