Nasıl Çalışır?

 • Konuyu Belirle
  Blame It On Mercury olarak x sayda konuda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Önce hangi konuda danışmanlık almak istediğini seçmelisin.
 • Doğum Bilgilerini Gir
  Biliyorsun, doğum tarihi ve saati olmadan olmaz. Bilgilerin doğruluğundan kesinlikle emin olmalısın.
 • İletişim Yöntemini Seç
  Danışmanlığ'ını Skype, telefon görüşmesi ya da e-posta olarak alabilirsin. Müsait olduğun saat aralığını da girmeyi unutma.
 • İşte Bu Kadar!
  Verdiğin bilgilerle haritalarını inceleyip en kısa zamanda sana ulaşacağız.
Image module

Tek Soru Astrolojik Danışmanlık

Kendiniz, kişiliğiniz, ya da geleceğiniz ile ilgili, aklınızda olan bir soruyu sorabilirsiniz. Kişisel doğum haritanız üzerinden cevaplanabilecek bu danışmanlık için doğum tarihi, tam doğum saati ve doğum yeri bilgileri gerekmektedir.

Danışmanlık Al
Image module

Dogum Haritasi Analizi

“Sinirlerime neden hakim olamıyorum?”, “Neden duygusalım?”, “Odak problemimin sebebi nedir?”, “Param neden sürekli uçup gidiyor?”, “Neden beni üzen insanların yörüngeme girmesine müsaade ediyorum?”, “Neden hep aynı hataları yüzlerce kez yapsam da öğrenemiyorum?” gibi soruların cevapları astrolojik doğum haritalarında gizlidir.

Doğum haritaları gezegenlerin güneş etrafındaki yolculukları, doğdumuz an ve konum baz alınarak oluşturulur. Güçlü ve zayıf yanlarınızı en iyi şekilde kullanmanızı sağlayan bir rehber olarak da adlandırılabilir. Bu haritaların her biri kişiye özeldir. Beklediğiniz fırsatların kapınızı ne zaman çalacağı, karakter gelişiminiz için karşı karşıya kalmanız gereken zorlukları, hayatınızı değiştirmeyi ve dönüştürmeyi beklediğiniz hamleleri yapabilmeniz için en doğru zamanı belirlemenizi sağlar.

Danışmanlık Al
Image module

İlişki Haritası (Sinastri) Analizi

Sinastri haritaları, iki ayrı kişiye ait doğum verilerinin birlikte yorumlanmasıdır. Bu kişilerin birbirlerinin hayatlarını nasıl etkiledikleri üzerine çıkarım yapılmasını sağlar. Bu haritalar yalnızca aklınızdaki karşı cins ile olan romantik yolculuğunuz değil, arkadaşlarınız, dostlarınız, rakipleriniz ve ebeveynleriniz gibi hayatınıza dokunan herkesi kapsayabilecek karşılaştırmalı bir okumadır.

Sıklıkla rastladığınız uyum analizlerine prim vermemenizi öneriyoruz. İnsanların puzzle parçaları gibi iki boyutlu ve dört köşeli olmadıklarını baz alınırsa, ilişkiler için de uyumlu veya uyumsuz teşhisi konulamaz. İnsanlarla olan ilişkileriniz, kendi yolcuğunuz ile evrilir, zenginleşir ve kendine ait yepyeni kimlikler oluşturur. Her insanın hayatınıza kattığı bir şeyler vardır. Bu bağları anlamanıza da sinastri haritaları yardımcı olur.

Danışmanlık Al
Image module

1/6 Aylık Astrolojik Öngörü Danışmanlığı

Her ay içerisinde gökyüzünde bir yeni ay ve bir dolunay meydana gelir, her ay yaşanan bu iki astronomik olay, her insanın doğum haritalarında farklı alanlarda meydana gelir ve bu yeni ay ve dolunay zamanları, transit gezegenlerle beraber, hayatlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü olayı, karşılaşabileceğiniz zorlukları, başlangıçları, bitişleri meydana getirir. Bu danışmanlık 1 ay içerisinde hayatınızda yaşanabilecek her türlü olasılıkları ve potansiyelleri öğrenmenizi sağlar. Bu danışmanlık için doğum tarihiniz, tam doğum saatiniz ve doğum yeriniz gerekmektedir. Ortalama bir saat ile çalışma yapılamaz, doğum saatinizi kesin olarak bilmiyorsanız, doğum saati tespit danışmanlığını almalısınız.

Danışmanlık Al
Image module

1 Yıllık Astrolojik Öngörü Danışmanlığı

Her ay içerisinde olan yeni ay ve dolunayların dışında, gökyüzünde, her yıl güneş ve ay tutulmaları meydana gelir. Yeni ay ve dolunaylar genel aylık kaliteyi belirken, Güneş ve Ay tutulmaları yıllık kaliteleri belirlerler. Bu danışmanlık servisinde, kişinin 1 yıllık güneş dönümü haritası ile beraber o yıl yaşanacak olan güneş ve ay tutulmalarının kişinin kişisel haritasında hangi bölgelerde olduğu belirlenir. Yeni ay, dolunay zamanları ve büyük gezegenlerin transitleri ile beraber, o senenin hangi şartlarda geçeceği, kişinin hangi ruh hallerinde olacağı, yaşayabileceği büyük ve köklü değişimleri saptar. Bütün yaşanabilecek olasılıkları ve potansiyelleri çıkartır. Bu danışmanlık çalışması için, doğum tarihiniz, tam doğum saatiniz ve doğum yeriniz gerekmektedir. Ortalama doğum saatleri ile çalışma yapılamaz. Doğum saatinizi bilmiyorsanız, doğum saati tespiti yaptırmalısınız.

Danışmanlık Al
Image module

Dogum Saati Tespiti (Rektifikasyon)

Doğum haritanız üzerinden danışmanlık almak, aylık, yıllık ya da tek soruluk danışmanlık almanız için kesin doğum saatinizin bilinmesi gerekmektedir. Doğum saatinizi bilmiyorsanız, doğum saati tespiti için danışmanlık alabilirsiniz. Bunun için doğumunuzun saatini ortalama olarak bilmeniz gerekmektedir. En az 4-5 saat kadar bir aralık olmalıdır. Daha sonra, sizden alınacak hayatınızda yaşadığınız önemli olayların tarihleri ile beraber hesaplama yapılabilir. Ardından tam doğum saatiniz soru-cevap şeklinde bir çalışma ile kesin olarak tespit edilebilir.

Danışmanlık Al